امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6950
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۲۹
تعداد بازدید: 126
علی اکبر لبافی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به لایحه سازمان نظام کارآفرینی کشور، اظهار داشت: این لایحه در کمیسیون ...

علی اکبر لبافی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به لایحه سازمان نظام کارآفرینی کشور، اظهار داشت: این لایحه در کمیسیون اجتماعی دولت در دست بررسی قرار داشت و در نهایت از سوی دولت برای بررسی بیشتر به وزارتخانه برگشت داده شد.

معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه مقرر شد نظر گروه‌های هدف در بحث کارآفرینی دریافت شود،‌ گفت: این لایحه پس از رفع نواقص احتمالی و دریافت نظرات بخش‌های خصوصی و کارآفرینان مجدداً به دولت ارسال خواهد شد.

وی در خصوص نواقص لایحه سازمان نظام کارآفرینی بیان داشت: در این سازمان ترکیبی از افراد دولتی و غیر دولتی پیش بینی شده بود اما آنچه در کمیسیون اجتماعی دولت مطرح شد مشارکت بخش خصوصی و کارآفرینان بود و اینکه دولت در این بخش دخالتی نداشته باشد.

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: رویکرد مجموعه نیز این چنین است که از ظرفیت‌ها و پتانسیل بخش خصوصی و کارآفرینان در این سازمان استفاده شود.

لبافی ادامه داد: به زودی جمع بندی نظرات اخذ خواهد شد و لایحه به دولت ارسال می شود.

وی همچنین از برگزاری همایش سراسری کانون‌های کارآفرینان استان‌ها خبر داد و تصریح کرد: توسعه فعالیت‌های کارآفرینانه و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود در تحقق شاخص‌های کارآفرینی از رویکردهای این همایش است.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها