امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69506
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۱
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، سرانجام پس از یک سال فرودگاه بین‌المللی حلب روز گذشته شاهد فرود آمدن اولین ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، سرانجام پس از یک سال فرودگاه بین‌المللی حلب روز گذشته شاهد فرود آمدن اولین پرواز مسافربری خود بود، بدون اینکه در این باره مشکل یا مانعی در فرود آمدن هواپیما و یا شرایط حاکم بر فرودگاه پیش آید.

هواپیمای مسافربری که روز شنبه گذشته در فرودگاه بین‌المللی حلب بر زمین نشست حامل تعدادی مسافر غیر نظامی، خبرنگار و وزرای آموزش عالی و تربیت سوریه بود.

این پرواز ساعت 18 از فرودگاه دمشق به هوا برخاست و ساعت 19 در فرودگاه حلب بر زمین نشست تا هم زمان با آن یک هواپیمای دیگر در ساعت 19 و 30 حلب را به سمت دمشق ترک کند و به این ترتیب به طور رسمی پروازهای مسافربری فرودگاه بین‌المللی حلب از سر گرفته شود.

مسئولان فرودگاه در این خصوص به خبرنگار فارس تاکید کردند که از هفته آینده فرودگاه بین‌المللی حلب پروازهای خارجی خود را هم از سر خواهد گرفت و در این خصوص در حال انجام هماهنگی لازم برای از سرگیری پروازهای حلب – بیروت هستیم.

با از سرگیری پروازهای مسافربری فرودگاه بین‌المللی حلب شرکت هواپیمایی سوریه نیز دفاتر خود را در داخل فرودگاه و همچنین مناطق مختلف شهر حلب گشوده و شرکت اتوبوسرانی حلب نیز خطوطی را برای انتقال مسافران از فرودگاه به نقاط مختلف شهر و بالعکس دایر کرده است.

فیلم زیر فرودگاه بین‌المللی حلب و دمشق و برخاستن و فرود آمدن هواپیمای مسافربری را نشان می‌دهد.
  
از سر گیری پروازهای حلب - دمشق
 
 


انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها