امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69512
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۶
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به وین، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در بدو ورود به فرودگاه وین به ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به وین، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در بدو ورود به فرودگاه وین به منظور شرکت در دومین دور مذاکرات ایران و 1+5 درباره گام پایانی توافقنامه ژنو در جمع خبرنگاران گفت: در این دور از مذاکرات غنی‌سازی، رآکتور اراک، تحریم‌ها و همکاری‌های صلح‌آمیز هسته‌ای مورد بحث قرار می‌گیرد و امیدواریم با جمع شدن این مباحث در این دور و دورهای بعدی مذاکرات، آماده آغاز تدوین راه‌حل جامع شویم.

دور دوم مذاکرات وین درباره گام پایانی توافقنامه ژنو از روز سه‌شنبه 27 اسفند ماه به مدت 2 روز در این شهر برگزار خواهد شد. نخستین دور این مذاکرات روزهای 29 بهمن ماه تا اول اسفند در این شهر برگزار و طرفین توافق کردند که تا خرداد ماه هر ماه یک بار نشست برگزار کنند و البته تا قبل از مذاکرات وین، نشست کارشناسی در حاشیه نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در شهر وین برگزار شود.

در مذاکرات کارشناسی به مباحثی چون غنی‌سازی، آب سنگین اراک و همکاری‌های بین‌المللی در حوزه فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای پرداخته شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها