امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69519
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۶
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرمشهر، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری ‌عصر امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرمشهر، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری ‌عصر امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه راهیان نور پایگاه دریایی خرمشهر در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: نیروی دریایی

ارتش جمهوری اسلامی با اقتدار در حال تامین امنیت دریایی کشور و منطقه است.

وی با اشاره به حضور ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در آب‌های آزاد جهان خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های جدی نیروی دریایی تامین امنیت آبراه‌ها برای تسهیل در مبادلات اقتصادی منطقه و مبارزه با پدیده دزدان دریایی است که در این زمینه دستاوردهای خوبی داشتیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی تصریح کرد: حضور در آب‌های آزاد جهان در راستای تدابیر فرماندهی کل قوا و توسعه امنیت در دریا در دستور کار نیروی دریایی است.

وی از گسترش محدوده عملیاتی ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی تا اقیانوس اطلس در آینده‌ای نزدیک خبر داد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیروی دریایی ارتش علاوه بر حضور در تنگه هرمز، دریای عمان و شمال اقیانوس هند تا مدار 10 درجه شمالی دریای سرخ، کانال سوئز، دریای مدیترانه، هند جنوبی، اقیانوس آرام حضور دارد.

وی افزود: ارتقای سطح دفاعی نیروی دریایی برای دفاع از مرزهای کشور، منابع اقتصادی و منافع جمهوری اسلامی ایران در آب‌های آزاد جهان یک امر ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.
انتهای پیام/2329/ش20

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها