امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69525
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۶
تعداد بازدید: 35
علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به جلسه امروز گفت: اول خدا را شکر می‌کنیم که بچه‌ها را ...

علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به جلسه امروز گفت: اول خدا را شکر می‌کنیم که بچه‌ها را دور هم دیدیم. من دوست ندارم زیاد راجع به این جلسه حرف بزنم. چون بچه‌ها راجع به همه‌چیز حرف می‌زنند و نیازی نیست ما زیاد حرف بزنیم.

وی افزود: همه مشکلات پرسپولیس را می دانند و در جریان مشکلات هستند می دانند چطوری یک اسپانسر از زیر سنگ پیدا کردیم و چه کارهایی انجام دادیم امروز هم نشستیم مشکل پرسپولیس را حل کنیم که ان‌شاءالله این مشکل با این جلسه حل شده باشد.

پروین ادامه داد: این حرف من نیست بلکه حرف همه پیشکسوتان است اگر این اتفاقات مورد تایید پیشکسوتان نباشد آن را قبول نداریم. پیشکسوتان حقشان این است که در پرسپولیس سهم داشته باشند.

پروین ادامه داد: اگر پیشکسوتان سهمی نگیرند به نظر شما باید سهام باشگاه به چه کسی برسد البته من همه حرف‌هایم را زده‌ام و اتمام حجت کرده‌ام.

وی افزود: اگر آقایان دوست دارند پول خرج کردن ما را بدهند و ما هم دو دستی می‌گوییم یا علی این پرسپولیس و این شما تقدیم می‌کنیم، زیاد لازم نیست خود را اذیت کنند. من فقط اگر حرف می زنم دلم برای بچه های تیم می‌سوزد که آخر فصل است و گرفتارند. بچه‌ها بدانند من تلاشم را کردم برخی‌ها کمک کردند پول هم جور شد اما خودتان می‌بینید ماجرا چیست.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها