امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69526
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۶
تعداد بازدید: 33
حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ادعای هاشمی رفسنجانی در مورد تقلب در انتخابات سال 84، گفت: این اظهارات ادامه تفکر فتنه است که در ذهن برخی از این افراد وجود دارد و این افراد متأسفانه هنوز نخواسته‌اند حق را بپذیرند؛ البته آقای خاتمی به عنوان برگزارکننده انتخابات ۸۴ پاسخ آقای هاشمی رفسنجانی را بدهد.

وی افزود: این افراد خودشان بهتر از همه می‌دانند که در ایران اسلامی تقلب به این وسعتی که مورد ادعای آنهاست صورت نمی‌گیرد و همیشه دولت پیروز در انتخابات از نظر فکری با دولت قبلی که برگزارکننده انتخابات بوده متفاوت بوده است.

عضو هیأت رئیسه اصولگرایان مجلس با بیان اینکه مردم در هر دوره از انتخابات بر اساس آنچه تشخیص داده‌اند عمل کرده‌اند، اظهار داشت: این قبیل اظهارات توهین به شعور مردم است که پای صندوق‌های رأی آمده و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده‌اند.

حاجی‌دلیگانی همچنین خاطرنشان کرد: اظهارات اینچنینی از نظر مقبولیت یک نوع دهن‌کجی به آرای بالای مردم است و از نظر مشروعیت نیز از آنجایی که ولی فقیه حکم رئیس‌جمهور را تنفیذ می‌کند چنین اظهارنظری خلاف شرع است.

وی افزود: من فکر می‌کنم که آقای هاشمی نوعی کینه‌ورزی نسبت به مردم و نیز اسلامیت نظام پیدا کرده است که اینگونه اظهاراتی را مطرح می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها