امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69533
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد اسماعیل‌نیا نماینده مردم کاشمر در خانه ملت پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد اسماعیل‌نیا نماینده مردم کاشمر در خانه ملت پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در نطق میان دستور خود پیروزی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در رقابت‌های آمریکا را تبریک گفت و اظهار داشت: ملت ایران همانگونه که شعار نه شرقی و نه غربی را داده است، ظرفیت قهرمانی در همه زمینه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را دارد.

وی تأکید کرد: در این برهه از تاریخ، با داشتن رهبر معظم انقلاب و مردمی صبور، می‌توانیم از حماسه اقتصادی عبور و با عمل به آن در سطح جهانی در همه ابعاد سربلند و پیروز شویم.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از رد شدن غیبت نمایندگان توسط هیأت رئیسه انتقاد کرد و گفت: با وجود اینکه بنده به دلیل بیماری، مرخصی استعلاجی رد کرده بودم، اما باز هم توسط هیأت رئیسه غیبت خوردم.

اسماعیل‌نیا به لزوم جلسه غیرعلنی برای ارزیابی عملکرد نمایندگان اشاره و تأکید کرد: ما نیاز داریم برای تأثیرگذاری بیشتر مجلس در کشور عملکرد خودمان در طول دو سالی که گذشت را ارزیابی کنیم.

وی همچنین در خصوص اقتصاد مقاومتی نیز این طرح را راه رسیدن برای رفاه مناسب بر پایه عدالت اجتماعی دانست و خاطرنشان کرد: یکی از شاخص‌ترین مقوله‌های اقتصاد مقاومتی مدیریت جهادی است و ما با این مدیریت، حماسه آفریدیم و در 8 سال دفاع مقدس عاشقانه جنگیدیم؛ مدیریت جهادی نیازمند شایسته‌سالاری، اعتدال و فراجناحی عمل کردن است.

نماینده مردم کاشمر در خانه ملت خطاب به رئیس‌ جمهور گفت: امیدواریم که آقای رئیس ‌جمهور به بعضی از وزرای خود تذکر دهد که از دایره اعتدال خارج نشوند و به مقوله‌های گروه، باند و رفیق‌بازی ورود نکنند.

اسماعیل‌نیا فرآیندهای شفاف، شکسته شدن غول بروکراسی، متحول شدن نظام اداری و کارآمدسازی نظام بانکی را از ضروریات تحقق اقتصاد مقاومتی برشمرد و تصریح کرد: متأسفانه نظام بانکی ما کارآمد نیست ،به گونه‌ای که شخصی 10 میلیون تومان از بانک وام دریافت کرده و تاکنون 60 میلیون تومان پرداخت کرده است، اما هنوز به بانک بدهکار است.

وی ادامه داد: در جلسه‌ای که با آقای طیب‌نیا وزیر اقتصاد داشتیم از وی خواستیم که لایحه‌ای در خصوص اصلاح نظام بانکی به مجلس ارائه کند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در ادامه اظهارات خود با تأکید بر اینکه ما نیازمند «بانک شایسته‌سالاری» هستیم، گفت: باید از همه کسانی که در چارچوب اعتدال از اول انقلاب تاکنون عمل کرده‌اند، برای حضور در این بانک شایسته‌سالاری دعوت به عمل آورند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها