امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69540
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد آریایی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد آریایی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی مجلس اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی دستاورد میلیون‌ها انسان ارجمند و هزاران شهید جاوید است، بنابراین اگر رمز پیروزی انقلاب وحدت، ایمان و اتکا به خدا بود، هم اینک برای ادامه و پیشرفت آن نیاز به وحدت، ایمان، بصیرت، استقامت و ایستادگی بر اصول و مبانی انقلاب و اصلاح انحرافات از اصول است.

وی ادامه داد: از آنجا که ذات اسلام استکبارستیز و ذات دنیای استکبار ظلم و ستم است، گفت‌وگو بین این دو معنا ندارد، از این‌ رو خوشبینی و ساده‌لوحی است که به طرف مقابل اعتماد کنیم و همه پل‌های پشت سر خود را خراب نکنیم.

دبیر کمیسیون بهداشت مجلس اضافه کرد: به دولت هشدار می‌دهیم مواظب دسیسه‌های دشمنان باشد و می‌گویم که معنی تکرار مکررات گزینه‌های روی میز این است که دولت‌ها برای دنیای استکبار تفاوتی ندارد و همه برای دنیای استکبار غیرقابل اعتماد هستند.

آریایی‌نژاد با بیان اینکه دنیای استکبار حیله‌گر و مکار است، خاطرنشان کرد: مگر یادمان رفته که در دفاع مقدس چگونه عمل کردند، آلمان سلاح شیمیایی، فرانسه هواپیمایی میراژ، انگلیس تانک و سلاح در اختیار صدام قرار دادند و حمایت‌های شوروی سابق و آمریکا نیز که جای خود دارد.

وی افزود: ما باید به دنبال رعایت حقوق بشر اسلامی باشیم که در غیر این صورت دشمن هیچ گاه از ما راضی نخواهد شد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: به دولت هشدار می‌دهیم که عناصر فتنه در بدنه آن نفوذ نکند و اگر اقدام عاجلی در این زمینه صورت نگیرد و نفوذی‌ها پالایش نشوند، مردم موضوع را پیگیری می‌کنند که حفظ نظام اوجب واجبات است.

آریایی‌نژاد بیان داشت: ملاقات دیپلمات‌های اروپایی با سران فتنه دزدانه نیست، بلکه برنامه‌ریزی شده است، عناصر منفعل و خودفروش داخلی با آنها همکاری می‌کنند و لازم است که به این موضوع رسیدگی شود.

وی افزود: در ارتباط با اقتصاد مقاومتی باید تولید محصولات با کیفیت داخلی که کشور در نبود آن به بیگانه وابستگی پیدا می‌کند مورد توجه جدی قرار گیرد، فرهنگ مصرف تولیدات داخلی ارزش دانسته شود، قبح ریختن ثروت ملت به جیب کارمند و کارگر بیگانه و حسن اهمیت به کار، کارگر و کارمند ایرانی و فکر و تولید ملی مرتب گوشزد شود.

دبیر کمیسیون بهداشت مجلس ادامه داد: اجازه تبلیغ اجناس خارجی داده نشود از استفاده از اسامی بیگانه پرهیز شود، به شرکت‌های تولید دانش‌بنیان و نیز صیانت و سلامت ثبت اختراعات و ابتکارات اهمیت داده شود.

آریایی‌نژاد گفت: محل هزینه وام‌های اعطایی بانک‌ها به افراد گروه‌ها رصد شود تا در جای غیر از مورد در نظر گرفته شده هزینه نشود و در کل همه به دنبال نقشه راهی مبتنی بر فرمایشات رهبر انقلاب و ایفای نقش حداکثری در این زمینه باشیم و به جایی برسیم که دشمن از تحریم ما بیش از ما متضرر شود.

وی اضافه کرد: به فکر پیران و افتادگان و خانواده‌های محرومان و مرحومان باشیم نه فقط به فکر مسئولان و وزیران پیر و از کار افتاده و در مورد یکسان‌سازی بیمه‌ها اقدام عاجل صورت پذیرد. یارانه خانواده‌های محکومان مالی قطع نشود که مصیبتی به مصیبت‌های آنها افزوده شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استخدام‌ها شفاف باشد و  چه دلیل برای پنهان‌کاری‌ تمام دستگاه‌های غیر امنیتی در این باره وجود دارد، اگر فرزند مسئولان جویای کار باشد، باز هم اینگونه عمل می‌کنیم، در محاکمه سلاطین مفسد اقتصادی و امنیتی تعجیل کنیم که مایه عبرت شود.

آریایی‌نژاد در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابی خود از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها