امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69547
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا تویسرکانی نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین  در خصوص ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا تویسرکانی نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین  در خصوص شرکت بسیجیان در کمپین آزادسازی سربازان ربوده شده ایرانی اظهار داشت: امروزه جامعه مسلمانان در معرض خطر و تهدید بزرگی از جانب استکبار جهانی و اسرائیل غاصب قرار دارد و در این راستا صهیونیسم موفق شده است در بخشی از برادران اهل سنت فضای ضد شیعی ایجاد کند که بازتاب این حرکت می تواند منجر به فضای ضد سنی شود.
 
وی با بیان اینکه نتیجه چنین رخ داد نامبارکی، وقوع جنگ بین شیعه و سنی خواهد بود گفت: در این راستان کشتار مسلمانان بزرگترین دستاورد استکبار جهانی است.
 
مسئول نمانیدگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در ادامه تـأکید کرد: در قبال چنین رفتارها و پیامدهای آن وظیفه همه انسان های آزاده، مسلمانان، شیعیان و بسیجیان این است که با تمام قوا وارد عمل شده و نقشه شوم و رفتارهای ضد بشری مستکبران را که نتیجه آن کشته شدن انسان های مظلوم و بی دفاع است خنثی و برای جهانیان برملا سازند.
 
وی با محکوم کردن حرکات تروریستی تصریح کرد: باید از تمام ظرفیت ها و راه های ممکن به ویژه فضای مجازی، اینترنت و... برای آگاه سازی و بصیرت افزایی مردم جهان استفاده کرد تا زمینه های انجام هر گونه اعمال اینچنینی برچیده شود.
 
حجت الاسلام تویسرکانی با اشاره به بیانیه" آزادسازی سربازان وطن "عموم بسیجیان را به شرکت در حرکات انسان دوستانه و خیرخواهانه دعوت کرد و گفت: از بسیجیان خواهش می کنیم در این اقدام انسان دوستانه و خیرخواهانه شرکت چشم گیر و فعال داشته باشند تا بار دیگر در جلوگیری از خشونت علیه انسان ها و دفاع از مظلومین حضور چشم گیر خود را متجلی کنند.
 
فردا صبح سه شنبه 27 اسفند ماه آخرین مهلت برای امضاء بیانیه آزادسازی سربازان روبوده شده ایرانی توسط هموطنان است.

برای امضاء بیانیه اینجا کلیک کنید.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار