امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69550
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (دوشنبه) پارلمان و در تذکری آئین‌نامه‌ای اظهار داشت: به ایام عید نوروز نزدیک می‌شویم در حالی که وضعیت معیشتی مردم آن طور که شاید و باید مورد رضایت نیست و دولت باور کند که گرانی کمرشکن است.

وی افزود: دولت باید بیش از این به فریاد مردم با بنیه مالی ضعیف رسیدگی کند، گرچه دادن سبد کالا خوب است اما شیوه‌ای که ارائه شد مایه آبروریزی بود و امیدوارم دولت سبد دوم کالا را با شیوه بهتری ارائه دهد.

سلیمانی در ادامه با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد با پول مردم و بیت‌المال شکل گرفته و ایجاد شده و متعلق به مردم است، تأکید کرد: عده‌ای دندان تیز کردند و عنوان می‌کنند دانشگاه آزاد مال آنهاست، در این میان دولت نباید با این افراد همراه شود و باید کاری نکند که این توهم القا شود که دولت به خاطر اینکه عده‌ای در انتخابات از او حمایت کردند، حالا در موضوع دانشگاه آزاد کوتاه می‌آید.

سلیمانی ادامه داد: همه باید بدانند که این مردم هستند که رأی می‌دهند و دولت و رئیس‌ جمهور را انتخاب می‌کنند، دانشگاه آزاد سرمایه ملی است و لقمه بزرگی است و کسانی نمی‌توانند به این راحتی‌ها آن را قورت دهند و باید توجه کنند و این ادبیات از هیأت موسس باید خارج شود و دانشگاه آزاد مربوط به هیأت موسس نیست.

سلیمانی خاطرنشان کرد: به وزیر علوم نیز تذکر می‌دهم که دست از تخریب شرایط نامناسب علمی، پژوهشی و فرهنگی در دانشگاه‌ها بردارد و نظامی حاکم شود که رشد علمی و نشاط پژوهشی در دانشگاه‌ها فراهم شود و ادامه یابد و برای مردم افتخارآفرین باشد.

وی افزود: به نظر می‌رسد در برخی مواردی که اتفاق افتاد و هیأت‌های خارجی که به ایران آمدند و دیدارهایی با فتنه‌گران داشتند، از وزرای اطلاعات و خارجه کاری برنمی‌آید، بنابراین از سربازان گمنام وزارت اطلاعات تقاضا می‌کنم که وارد میدان شوند و کمک کند و از استقلال کشور جانانه مانند گذشته حمایت کنند و اجازه ندهند ناپاکان و بی‌عرضگان به استقلال کشور صدمه وارد کنند.

این نماینده مجلس در بخش پایانی سخنانش با اشاره به تحریف برخی مطالب از سوی موسسه حفظ و نشر آثار امام (ره)، گفت: موسسه حفظ آثار امام در رابطه با تحریف اسناد مربوط به ایشان و یادگار امام توجه ویژه‌ای کند و خدای ناخواسته خودشان در این انحراف مشارکت نکنند، طبق وصیتنامه حضرت امام باید دست کسانی که می‌خواهند انحراف ایجاد کنند قطع شود و سبب سرافرازی ملت ایران شوند.

سلیمانی در پایان خاطرنشان کرد: مدیران پرخرج در آستانه عید به درد مردم نمی‌خورند و باید این مدیران پرخرج از کار برکنار شوند و آن پول به مردم مستضعف رواتر است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها