امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۲۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69556
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی امروز در حاشیه دومین یادواره سرداران، امیران، فرماندهان و 850 شهید شهرستان سرپل‌ذهاب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ...

حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی امروز در حاشیه دومین یادواره سرداران، امیران، فرماندهان و 850 شهید شهرستان سرپل‌ذهاب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سرپل‌ذهاب اظهار کرد: ولایی و مردمی بودن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دنیا بی‌نظیر بوده و این وجه تمایز برتری آن نسبت به سایر حکومت‌هاست.

به گفته وی،‌ مسئولان برای نگه‌داشتن مردم باید راست بگویند و صادق باشند و بدانند راست نگفتن به مردم خیانت به اسلام است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی باید در کشور درست اعمال شوند، خاطرنشان کرد: اجرای صحیح سیاست‌های اقتصادی توسط مسئولان اوضاع اقتصادی کشور را به‌سمت شکوفایی بیش از پیش سوق می‌دهد.

این مسئول با تاکید بر اینکه دولت باید باور کند مردم توانایی حل مشکلات را دارند، افزود: دولت باید پای اجرا و عمل کردن به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بایستد چراکه در این سیاست‌ها نیازهای اولیه مردم به راحتی تامین می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولان دولتی باید بدانند چشم امید داشتن به ارتباط با خارج راه‌حل مشکلات نیست چراکه پیشرفت و عزت این کشور بر اثر مقاومت و روی پای خود ایستادن به‌دست آمده است.

به گفته نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، ملت ایران همواره در تمامی عرصه‌ها به نظام اسلام و ولایت وفادار بوده و برای ارزش‌ها و آرمان‌های امام و شهدا و فرامین حکیمانه مقام معظم رهبری ارزش قائل هستند.
انتهای پیام/2700/م30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها