امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69565
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
 مهدی فتحی زاده دبیرکل حزب 72 تن ایران اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با انتقاد از عملکرد ...

 مهدی فتحی زاده دبیرکل حزب 72 تن ایران اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با انتقاد از عملکرد مؤسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی(ره) اظهار داشت: عده ای اندک با مدیریت گروهی خود در مؤسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام(ره) قصد دارند تاریخ را تحریف کنند اما واقعیت‌ها را هیچ‌گاه نمی‌شود از مردم پنهان کرد. مردم تمام گفتارها و رفتار‌ها را در حافظه تاریخی خود به همراه دارند و این اقدامات نامبارک است.

وی ادامه داد: گاهی اوقات مشاهده می کنیم که تاریخ را کامل بیان نمی‌کنند و در موارد دیگر دست به تحریف اندیشه‌های یادگار امام(ره) می‌زنند که این امر آفت بسیار بزرگی است و باید هوشیار بود.

فتحی زاده با بیان اینکه برخی افراد قصد دارند بین افکار امام(ره) و حاج احمد آقا نزد افکار عمومی فاصله ایجاد کنند، ابراز داشت: این حرکت‌ها ظلم بزرگی به نظام و مردم است، همواره فرزند امام(ره) راه ایشان را ادامه دادند و در اندیشه‌های خود محکم بودند و هیچ‌وقت دچار اشتباه نشدند اما مشخص نیست چنین رفتارهایی با چه هدفی صورت می گیرد.

وی افزود: تصور می‌کنم قصد دارند اینطور به جامعه القاء کنند که حاج احمد امتداد راه حضرت امام(ره) نبوده است در صورتی که حافظه تاریخی مردم را نمی توان پاک کرد.

فتحی زاده با انتقاد از مدیریت گروهی خاص در مؤسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام(ره)، خاطرنشان کرد: ماندگاری طولانی مدت عده ای باعث شده است که با حس مالکیت تصمیم‌گیری کنند و همین مسئله اتفاقات امروز را به همراه دارد که خود را بی محابا صاحب همه چیز می‌دانند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها