امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69583
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی جنتی با اشاره به اینکه شاید برای اولین بار بود که نمایش زنده لباس انجام شد و کاملاً با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی جنتی با اشاره به اینکه شاید برای اولین بار بود که نمایش زنده لباس انجام شد و کاملاً با معیارها اسلامی و هنجارهای ملی مان منطبق بود گفت: ما امیدواریم این نقطه شروعی باشد تا به خصوص تولیدکنندگان بتوانند از نمونه‌ها استفاده و این هنر را تبدیل به یک صنعت کنند که خریداران خوبی هم در ایران دارد و مبتنی بر فرهنگ بومی خودمان است.

وی اظهار داشت: یکی از اهداف جشنواره حمایت دولت از بخش‌های خصوصی و فعال در تولید لباس ایرانی است و آثاری که توسط طراحان مد تولید می‌شود به بازار راه پیدا کند و ما سلیقه بازار را تا اندازه زیادی بتوانیم تغییر دهیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: هماهنگی خیلی خوبی بین وزارت ارشاد و سایر نهادهای ذی ربط از جمله نیروی انتظامی صورت گرفته است. لباس‌هایی با رنگ‌های مختلف در عین حال منطبق با معیارهای ملی و دینی ما تهیه شده است و از این جهت فکر نمی‌کنم اختلاف سلیقه ای وجود داشته باشد.

وزیر ارشاد اظهار امیدواری کرد که در جشنواره سال آینده نمایش زنده لباس تکرار شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها