امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69592
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران در خصوص نقش آموزش و پرورش در توسعه گردشگری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران در خصوص نقش آموزش و پرورش در توسعه گردشگری اظهار داشت: تکلیف ذاتی آموزش و پرورش، فرهنگ‌سازی و تعلیم و تربیت است؛ آموزش گردشگری از کارکردهای آموزش و پرورش است و فرهنگ سفر رفتن باید از کودکی و ایام مدرسه در دانش‌آموزان نهادینه شود.

وی در خصوص امکانات رفاهی پیش بینی شده توسط این سازمان برای فرهنگیان کشور در نوروز 93، افزود: وظیفه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی بررسی مشکلات حوزه آموزش و پرورش در امر گردشگری و میراث فرهنگی است.

خسروآبادی ادامه داد: در این خصوص با تشکیل کمیته‌ای درحوزه اسکان، مشکلات مطرح شده وزارت ‌آموزش و پرورش در دست بررسی است.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان و فرهنگیان در حفظ میراث فرهنگی نقش مهمی ایفاء می‌کنند، اعلام کرد: در قالب تفاهم‌نامه فی مابین آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، این سازمان اقدام به اطلاع‌رسانی، معرفی و اعزام نیروهای کارشناس خواهد کرد؛ آموزش و پرورش نیز متقابلاً بستر مناسب آموزشی و تربیتی در حفظ و نگهداری میراث فرهنگی ایجاد خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها