امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69605
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد باقر قالیباف شهردار تهران در حاشیه مراسم حفاری آخرین مقطع تونل شمالی شهید حکیم که ظهر امروز با حضور مازیار حسینی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد باقر قالیباف شهردار تهران در حاشیه مراسم حفاری آخرین مقطع تونل شمالی شهید حکیم که ظهر امروز با حضور مازیار حسینی معاون فنی عمرانی شهرداری تهران و احمد دنیا ملی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران برگزار شد، اظهار داشت: یکی از اهداف طرح جامع، تکمیل رینگ شهری و بخصوص تکمیل رینگ شرقی غربی است.

وی تصریح کرد: در همین راستا یکی از اهداف ما اتوبان شهید حکیم است که با تقاطع آزادگان و در ادامه به سد خلیج فارس متصل می‌شود ضمن اینکه این تونل از کنار دریاچه خلیج فارس در منطقه 22 می‌گذرد.

قالیباف گفت: تونل حکیم از مجاورت جنگل چیتگر که در واقع این جنگل ریه تهران است می‌گذرد.

شهردار تهران ادامه داد: تونل شهید حکیم به لحاظ حفظ منابع طبیعی و به نوعی دسترسی مردم به سد خلیج فارس در دستور کار قرار گرفت که طول این تونل حدود 3 کیلومتر است که در ادامه به بزرگراه کرج متصل می‌شود.

قالیباف افزود: تونل حکیم بعد از چیتگر به بزرگراه کرج و در واقع به جاده مخصوص و قدیم و به پل‌های کاروانسرای سنگی متصل می‌شود.

وی با بیان اینکه با تکمیل تونل حکیم گره ترافیکی در سطح غرب تهران برطرف خواهد شد، گفت: پیش‌بینی می‌شود این تونل در بهمن 93 به بهره‌برداری برسد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها