امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69608
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
به گزارش گروه خواندنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی صدای روسیه، 2 پزشک نظامی مصری که به مدت 20 سال بر ...

به گزارش گروه خواندنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی صدای روسیه، 2 پزشک نظامی مصری که به مدت 20 سال بر روی این پروژه کار کردند،‌ اخیرا اتمام آزمایش دارو و دستگاه برای درمان ایدز و هپاتیت سی را اعلام کردند.

به گزارش ANS PRESS،«احمد امین» سرهنگ خدمات پزشکی نیروهای مسلح مصر و یکی از 2 مسئولین این پروژه بسیار محرمانه از این اختراع خبر داد.

تکنولوژی که توسط پزشکان نظامی مصر مورد آزمایش قرار گرفته «Complete Curing Device» یا به مخفف CCD نام دارد. 

مخترع این دارو گفت: به وسیله این تکنولوژی، ویروسهای ایدز و هپاتیت سی ردیابی و سپس از بین برده می‌شود و همچنین درمان کامل انجام می‌شود.

وی افزود: بخش مهندسی نیروهای مسلح 2 دستگاه را ساخته و مورد آزمایش قرار داده است؛ یکی از آنها ویروس‌ها را پیدا می‌کند و دستگاه دیگر آنها را از بین می‌برد. در مجموع، کار بر روی این پروژه در حدود 20 سال طول کشید.

مخترع این دارو گفت: طول دوره درمانی شش ماه است. ویروس‌ها در بدن همه بیمارانی که مورد آزمایش قرار گرفتند، پس از دوره درمانی ناپدید می‌شد. ما رسما به درمان بیماران از 1 جولای می‌پردازیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها