امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69611
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام  احمد شرفخانی از برپایی نمایشگاه آرامش بهاری در 2000 امامزاده کشور خبر داد و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام  احمد شرفخانی از برپایی نمایشگاه آرامش بهاری در 2000 امامزاده کشور خبر داد و اظهار داشت: مراسم معنوی آیین تحویل سال نو در یک‌هزار و 889 امامزاده برگزار، و سفره‌های هفت سین فاطمی در این امامزاده‌ها گسترده می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با بیان اینکه طرح آرامش بهاری از 28 اسفندماه تا 15 فروردین ماه برگزار می‌شود، گفت: یکی از اهداف اجرای این طرح، ترویج و نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی است.

وی همچنین برپایی خیمه‌های معرفت و پاسخگویی به مسائل شرعی در 800 امامزاده را از دیگر برنامه‌های طرح آرامش بهاری بیان کرد و اظهار داشت: هدف از طرح یاد شده، نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور هدف از اجرای طرح آرامش بهاری را ترویج سبک زندگی اسلامی اعلام کرد و گفت: طرح مذکور در قالب 12 موضوع از جمله عفاف و حجاب، نماز ، ازدیاد جمعیت، تربیت فرزندان و ... اجرا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: طرح آرامش بهاری صرفا به مناسبت عید نوروز نیست بلکه بستری برای ارتقا سطح معارف و معرفتی مردم است.

شرفخانی با بیان اینکه 800 امامزاده در سطح کشور از زائرسرا برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: به جز زائرسراها، در بسیاری از امامزادگان امکانات اولیه برای اسکان مسافران نوروزی نیز فراهم شده است.

وی یادآور شد: سال گذشته پنج میلیون مسافر نوروزی در امامزادگان سراسر کشور اسکان یافتند که پیش بینی می‌شود امسال این تعداد افزایش یابد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها