امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6962
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۲۹
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه روحانیون کاروان‌های اعزامی به عمره مفرده با حضور مسئول دفتر بعثه مقام معظم رهبری در مکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه روحانیون کاروان‌های اعزامی به عمره مفرده با حضور مسئول دفتر بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه برگزار شد.

در این مراسم، حجت الاسلام خادمی دستجردی به مناسبت فرارسیدن ماه رجب و سالروز ولادت امام محمد باقر(ع)، به روایتی از ایشان اشاره کرد و گفت: امام باقر(ع) در روایتی خطاب به جابر بن عبدالله فرمودند: «ای جابر! یابرای کسی که تشیع را برمی‌گزیند همین که بگوید ما اهل بیت را دوست می‌داردکافی است؟»

وی افزود: امام محمد باقر(ع) در ادامه این روایت می فرمایند: «به خدا سوگند شیعه ما نیست جز کسی که از خدا بترسد و تقوای الهی پیشه کند و گوش به فرمان‌های الهی بدهد و از خداوند اطاعت نماید و شیعیان جز به تواضع و خشوع و افتادگی ادای امانت و امانت داری و ذکر فراوان و زیادی یاد خداوند و روزه و نماز و نیکی به پدر و مادر و تعهد و رسیدگی به همسایگان فقیر و مسکین و بدهکار و یتیمان و صداقت و راستگویی و تلاوت قرآن و خواندن کتاب خدا و بازداشتن زبان از مردم جز در امور خیر شناخته نمی شوند آنان امینان خویشاوندان و ملت خود هستند».

همچنین حجت الاسلام نقدی از رابطین و حجت الاسلام  رفیعی،‌ مسئول امور روحانیون بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه نکاتی در مورد برنامه‌ها و نحوه عملکرد روحانیون تذکراتی مطرح کردند.

در پایان این نشست حجت الاسلام مظاهری،‌ مسئول پاسخگویی به مسائل شرعی در بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه دقایقی به بیان مسائل شرعی پرداخت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها