امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69625
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، امین عارف نیا صبح امروز در جمع مدیران روابط عمومی‌های مراکز اقامتی، موزه‌ها و اماکن تفریحی تهران که در محل باغ موزه قصر ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، امین عارف نیا صبح امروز در جمع مدیران روابط عمومی‌های مراکز اقامتی، موزه‌ها و اماکن تفریحی تهران که در محل باغ موزه قصر برگزار شد، اظهار داشت: از آنجا که مرکز و حور همه اقدامات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ... همه در تهران متمرکز شده، بعد فرهنگی و تاریخی و جاذبه‌های گردشگری تهران به ویژه در دهه‌های اخیر مورد غفلت جدی قرار گرفته و کمتر به آن توجه شده است.

وی افزود: تهران در گردشگری اماکن تاریخی، طبیعت، ورزشی، سلامت و... دارای ظرفیت بالایی است خوشبختانه در سالهای اخیر با همت شهرداری تهران توجه به تهران و اهتمام به تشویق مردم برای تهران‌گردی افزایش قابل توجهی داشته است و تهران‌گردی جای خود را آرام آرام در سفرهای ما پیدا می‌کند.

عارف نیا گفت: یکی از راه‌های تشویق و ترغیب هموطنان به سفر در ایام نوروز ارائه تسهیلات و امتیازهایی به گردشگران سایر شهرها است.

وی ادامه داد: برگزاری تورهای یک روزه تهرانگردی و تروهای ارزان قیمت چه از سوی شهرداری تهران و چه از سوی اداره کل میراث و آژانس‌های مسافرتی زیرنظر معاونت گردشگری باید تقویت شود و کیفیت این تورها چه به لحاظ محتوایی و چه به لحاظ امکانات رفاهی بالا برود.

عارف نیا تصریح کرد: هر سازمانی برای رسیدن به اهداف و حفظ پویایی و حیات خود نیازمند تعامل با مخاطبان است و به نوعی ویترین سازمان محسوب می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها