امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69628
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
سید شریف رضوی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به برگزاری اولین نمایش زنده لباس گفت: همیشه اولین تجربه‌ها با مشکلات و کاستی‌های زیادی مواجه ...

سید شریف رضوی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به برگزاری اولین نمایش زنده لباس گفت: همیشه اولین تجربه‌ها با مشکلات و کاستی‌های زیادی مواجه است و باید با کار بیشتر نقاط ضعف آن را بر طرف کرد تا کاری در شأن جمهوری اسلامی ایران انجام شود.

وی ادامه داد: برگزاری نمایش زنده لباس در حقیقت گوشه‌ای از برنامه‌های نمایش زنده لباس اسلامی ایرانی بود و در این نمایش روش اجرا ایرانی بود و با نمایش‌های زنده لباس در غرب متفاوت بود و مهمترین نمود آن استفاده نکردن از سایزهای خاص و استفاده کردن از فیزیک ایرانی است چراکه هدف از این اجراهای زنده، نشان دادن محتوا است.

رضوی ادامه داد: در این نمایش‌های زنده نکته دیگری که باید حتما لحاظ شود  این است که هیچگونه تبرجی وجود نداشته باشد و ما امیدوار هستیم که از این طریق بتوانیم بر روی بهبود نوع پوشش تأثیرات خوبی بگذاریم و باید نیاز اقشار مختلف در این حیطه در نظر گرفته شود اولین نمایش زنده لباس شروعی بود که مسئولان رسمی کشور در آن حضور داشتند و با نظارت کامل کارها انجام شد ولی همچنان به نظرات کارشناسان در این حیطه نیاز است.

این فعال عرصه مد و لباس اظهار داشت: نمایش‌های زنده مد و لباس در کشور ما باید مطابق با فرهنگ و اصول اسلامی ایرانی کشور ما باشد هدف در این اجراها خودنمایی نیست بلکه هدف بهپوشی است.

رضوی ادامه داد: جوانان ما باید بیشتر به فکر سلامت خود باشند و تلاش نکنند که خود را با فرهنگ غرب تطبیق دهند و هرچیزی که در اجتماع می‌بینیم باید در نمایش‌های زنده نشان داده شود و در نوع راه رفتن مدل‌ها نیز به دنبال پیروی از غرب نیستیم بلکه باید راه رفتن عادی باشد و هدف تنها نشان دادن لباس بدون خود نمایی و تبرج باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها