امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6964
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۲۹
تعداد بازدید: 91
مجتبی عطارزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به ثبت‌نام مشایی و هاشمی در لحظات آخر برای انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: حضور این دو ...

مجتبی عطارزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به ثبت‌نام مشایی و هاشمی در لحظات آخر برای انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: حضور این دو نفر نشانه رقابت جدی سیاسی میان دو جناح مختلف فکری در عرصه انتخابات آینده است.

وی با اشاره به ثبت‌نام هاشمی رفسنجانی برای حضور در عرصه رقابت انتخاباتی برخلاف پیش‌بینی‌ها افزود: این موضوع نشانه این است که جناح اصلاح‌طلب با توجه به فقدان گزینه مناسب و قوی برای عرض‌اندام در برابر جناح مقابل به این جمع‌بندی رسیده‌اند که بهتر است هاشمی را به عنوان رقیب قوی در برابر کاندیداهای این گروه برگزینند.

عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان با اشاره به اینکه دولت نیز نماینده خاص خود را از پیش مشخص کرده است، تاکید کرد: حضور پر رنگ مشایی در سفرهای اخیر احمدی‌نژاد و سخنرانی شب گذشته وی در این ارتباط که تفاوتی میان من و مشایی وجود ندارد نشان دهنده این است که رقابتی جدی میان کاندیداها در عرصه انتخابات ایجاد می‌شود.

عطارزاده با اشاره به رقابت میان اصولگرایان و اصلح‌طلبان تصریح کرد: کاندیداهای متعدد و قوی اصولگرایان نیز نمادی از حضور پر رنگ این جبهه در انتخابات در برابر اصلاح‌طلبان است.

وی اضافه کرد: این نکته محرز است که در نهایت این دو گروه‌ درباره کاندیداهای خود به اجماع می‌رسند، اما تصور می‌کنم که مطابق پیش‌بینی‌ها رقابت‌های این دوره چهار قطبی است.
انتهای پیام/63008/ع30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها