امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69647
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 67
اسماعیل میرانزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: طی تداوم پایش‌‌های یگان حفاظت محیط زیست استان تهران در روز جاری، مأموران یگان حفاظت ...

اسماعیل میرانزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: طی تداوم پایش‌‌های یگان حفاظت محیط زیست استان تهران در روز جاری، مأموران یگان حفاظت محیط زیست استان تهران موفق به کشف و ضبط تعداد قابل توجهی از گونه‌های جانوری شدند.

فرمانده یگان حفاظت استان تهران در ادامه با بیان اینکه در ابتدا ماموران به انباری در میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران مشکوک شدند، افزود: ماموران یگان حفاظت محیط زیست با دستور قضایی که پیش از این از دادسرای ناحیه 19 اخذ کرده بودند و همچنین با همکاری عوامل کلانتری میدان تره‌بار وارد این انبار شدند و تعداد قابل توجهی از گونه‌‌های جانوری را کشف کردند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران ابراز داشت: بر همین اساس 170 سمند سالم و زنده، 50 سمندر تلف شده و 50 حلقه مار کشف و ضبط شد.

میرانزاده با بیان اینکه هم‌اکنون متهم دستگیر شده است و به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی هدایت می‌شود، خاطرنشان کرد: سمندرهای کشف شده در نهایت به زیستگاه اصلیشان (لرستان و خوزستان) ارجاع داده می‌شوند.

به گزارش فارس، پیش از این سرهنگ حمیدرضا خیلدار فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور جریمه هر یک عدد سمندر را مبلغی بالغ بر 200 هزار تومان عنوان کرده بود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها