امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6968
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 75
سیدتقی پوربخش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه فرهنگ انقلاب‌های رنگین برگرفته از استعمار کشورهای سلطه‌جو است،‌ اظهار داشت:‌ باید توجه ...

سیدتقی پوربخش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه فرهنگ انقلاب‌های رنگین برگرفته از استعمار کشورهای سلطه‌جو است،‌ اظهار داشت:‌ باید توجه مردم و کاندیداها به رنگ‌ها در انتخابات پیش رو نباشد.

مدیرعامل روزنامه رسالت افزود: مردم ایران مردمی مسلمان به مذهب مشخص هستند و آنچه که مردم از کاندیداهای ریاست جمهوری می‌خواهند رنگ نیست بلکه صداقت،‌ مدیریت و رفع مشکلات مردم است.

وی اضافه کرد: انتخاب رنگ‌ها توسط هر شخصی دراین دوره از انتخابات در واقع بازی در زمین بیگانه است؛ از این رو ما نباید با انتخاب رنگ‌ها کشور را در معرض دخالت بیگانگان قرار دهیم.

این فعال رسانه‌ای بیان داشت: کاندیدای ریاست جمهوری به جای انتخاب رنگ باید به دنبال یافتن راهکارهایی موثر برای مرتفع کردن مشکلات موجود در جامعه باشد.

پوربخش ادامه داد: هم‌اکنون محوریت دین و اسلام است و بر همه واجب است که بر حول این دو محور حرکت کنند.

وی افزود: کاندیدا‌ها باید کمک کنند که مردم بر دین خود باقی بمانند.

پوربخش ابراز‌ داشت: انتخاب رنگ توسط کاندیداهای ریاست جمهوری کشور را به این سمت می‌برد که انتخابات مشکل‌زایی را در پیش‌رو داشته باشیم بنابراین باید توجه داشت که دیگر به این سمت حرکتی آغاز نشود.

به گفته این فعال رسانه‌ای، رنگ مردم ایران، رنگ خداست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها