امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69688
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ودیع خازن رئیس شورای مارونی های لبنان با حضور در محل سفارت ایران در بیروت، با غضنفر رکن‌آبادی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ودیع خازن رئیس شورای مارونی های لبنان با حضور در محل سفارت ایران در بیروت، با غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان ملاقات و در خصوص تحولات منطقه و همکاری های دوجانبه گفتگو کرد.

رئیس شورای مارونی های لبنان با اشاره به نقش بارز جمهوری اسلامی ایران در منطقه اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران همواره به عنوان ضامن ثبات و استقرار منطقه از جمله لبنان بوده و استراتژی خود را در ثبات کشورهای منطقه تعریف کرده و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

ودیع خازن با ابراز امیدواری جهت خاتمه یافتن بحران سوریه و برقراری ثبات در آن کشور اظهار داشت: بدون شک ثبات و استقرار سوریه نقش به سزایی در ثبات و استقرار لبنان دارد.

رئیس شورای مارونی های لبنان با اشاره به توطئه دشمنان جهت مهاجرت مسیحیان مشرق زمین اظهار داشت: دشمنان تلاش دارند با ایجاد بحران در منطقه از جمله در لبنان باعث مهاجرت مسیحیان از این منطقه شوند. همزیستی مسالمت آمیز مسلمانان و مسیحیان در لبنان نقطه تمایز این کشور به شمار رفته و مقاومت مردم لبنان در برابر رژیم غاصب صهیونیستی باعث شکست توطئه دشمنان شده است.

غضنفر رکن آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان نیز با تاکید بر اصول ثابت جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ثبات و استقرار لبنان و کشورهای منطقه اظهار داشت: مقاومت در برابر اشغالگری رژیم صهیونیستی از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و حفظ ثبات و استقرار کشورهای منطقه در این راستا ضروری می باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها