امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69728
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی که به تازگی در صفحه‌اش در شبکه اجتماعی فیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی که به تازگی در صفحه‌اش در شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر کرده با انتقاد از اتهاماتی که به وی نسبت داده می‌شود، تصریح کرد: این روزها بازار فرافکنی، دروغ، تهمت و حتی نقل قول های بی پایه و ناسازگار با ادبیات بنده بسیار داغ است. فعلاً به خاطر منافع کشور در این مرحله حساس سکوت می‌کنم.

وی در ادامه نوشت: همه را به پرهیز از قضاوت و تحلیل‌های شتابزده دعوت می نمایم.

ظریف با اشاره به موفقیت تیم ملی کشتی کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان در لس آنجلس آمریکا تصریح کرد: ایام نوروز است. بیاییم همچون کشتی گیران قهرمان مان، شادی و همدلی را به مردم هدیه کنیم، نه گسست و تلخکامی.

ظریف در روزهای گذشته به دلیل دیدارهای کاترین اشتون با برخی مجرمان فتنه 88 به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است و این درحالی است که وزارت امور خارجه تاکید دارد دیدارهای اشتون هماهنگ نشده با این نهاد بوده ولی وی مدعی می‌شود که با هماهنگی وزارت خارجه دیدارهایی در ساختمان سفارت اتریش در تهران داشته است.
منتقدین ظریف دستگاه تحت امر وی را به اهمال‌کاری متهم کرده و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح سوال از وی را در دستور کار قرار داده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها