امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6974
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 114
محسن دارایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به میزان خرید تضمینی گندم از ابتدای سال جاری افزود: ...

محسن دارایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به میزان خرید تضمینی گندم از ابتدای سال جاری افزود: خرید تضمینی گندم از 8 استان کشور توسط 100 مرکز آغاز شده و تاکنون 480 هزار تن گندم خریداری شده است.

سخنگوی خرید تضمینی گندم بانک سپه افزود: گندم خریداری شده از کشاورزان به قیمت 720 تومان محاسبه و بلافاصله برای آنها پرداخت می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه هیچ بدهی به گندمکاران وجود ندارد، گفت: روزانه پول گندمکاران در دو نوبت 10 صبح و 3 بعد از ظهر به حساب آنها واریز می‌شود.

دارایی در پاسخ به این سؤال که آیا اعتبار کافی برای خرید تضمینی گندم وجود دارد؟تاکید کرد: اعتبار به اندازه کافی وجود دارد و منتظر گندم تولیدی کشاورزان هستیم تا به محض خرید پرداخت کنیم.

سخنگوی خرید تضمینی گندم بانک سپه ادامه داد: بیشترین خرید تضمینی گندم از استان خوزستان به میزان 345 هزار تن و کمترین میزان از استان کرمانشاه 430 تن بوده است.

وی گفت: گندم معمولا به قیمت کیلویی 720 تومان و گندم دورم (ماکارونی) به قیمت 750 تومان از گندمکاران خریداری می‌شود.

سخنگوی خرید تضمینی گندم بانک سپه تصریح کرد: مابه‌التفاوت قیمتی که ابتدای سال از کشاورزان به قیمت 550 تومان خریداری شده بود نیز محاسبه و به حساب کشاورزان واریز شده است.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها