امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69754
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، «شیخ درویش الغرابلی»، یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین با دادن فراخوانی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، «شیخ درویش الغرابلی»، یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین با دادن فراخوانی از گروه‌های مقاومت فلسطینی خواست نبرد «شکستن قیدها» را با هدف آزادی اسرای فلسطینی از زندان‌های اشغالگران صهیونیستی آغاز کنند.

الغرابلی که در تحصن حمایت از اسرای فلسطینی در منطقه «بنی سهیلا» در مرکز خان بونس واقع در جنوب نوار غزه شرکت کرده بود، گفت: صبر ما پایان یافته و دیگر نمی‌توانیم در برابر آنچه برسر اسرای‌مان در زندان‌ها می‌گذرد، سکوت کنیم.

وی افزود: حدود 5 هزار اسیر فلسطینی در زندان‌های اشغالگران به سر می‌برند و در برابر دیدگان جهانیان و موسسات و نهادهای مدافع حقوق بشر انواع شکنجه‌ها و آزارها را می‌بینند، اما هیچ کس واکنشی در قبال این جنایات نشان نمی‌دهد.

الغرابلی تاکید کرد که اوضاع اسرای فلسطینی بر هیچ کس پوشیده نیست و هم اکنون ده نفر از آنها برای دستیابی به آزادی و کرامت‌اشان با مرگ دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی خواستار هرگونه اقدام برای حمایت از اسرای فلسطینی و بیان درد و رنج و مشکلات آنها و برملا کردن چهره واقعی اشغالگران شد و به دشمن صهیونیستی هشدار داد که نبرد «شکست سکوت» که گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در این اواخر دست به آن زد، حامل پیام‌های مهمی بود، از جمله اینکه مقاومت از وظیفه خود در دفاع از ملت فلسطین چشم پوشی نخواهد کرد و در راس این ملت اسرای قهرمان قرار دارند و بهای آن هرقدر هم گران باشد، برای آزادی آنها اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها