امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69763
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جشنواره نقد و بررسی برنامه‌های نمایشی نوروزی تلویزیون از منظر «سبک زندگی اسلامی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جشنواره نقد و بررسی برنامه‌های نمایشی نوروزی تلویزیون از منظر «سبک زندگی اسلامی ایرانی»  با عنوان «جشنواره 13» توسط پایگاه علوم اجتماعی اسلامی ایرانی (ejtemaee. ir) برگزار می‌شود.

بنابر این گزارش، این پایگاه محورهای اصلی  نقد و بررسی را شامل حوزه‌هایی چون «خانواده ایرانی  (روابط اعضا، ارتباط با جامعه و محیط، ...)، «اخلاق اجتماعی (فرهنگ شهروندی، تعاون و همکاری، ...)»، «فرهنگ اقتصادی (فرهنگ کار و تلاش و تولید، مصرف و قناعت، ...)»، «بازنمایی دین در تلویزیون»، «بازنمایی آسیب‌های اجتماعی در تلویزیون» عنوان کرده است.

در این جشنواره علاوه بر برنامه‌های نمایشی  شبانه شامل سریال‌های پایتخت 3 (شبکه یک)، خوب،بد،زشت و کلاه قرمزی (شبکه دو)، روزهای بد به در(شبکه سه)، ما فرشته نیستیم(شبکه تهران)  جُنگ‌ها و برنامه‌های گفت‌وگو محور تلویزیونی نیز زیر تیغ نقد و بررسی فرهنگی و اجتماعی قرار خواهند گرفت.

علاقمندان می‌توانند یادداشت‌ها و مقالات خود را تا تاریخ 15 فروردین از طریق تارنمای علوم اجتماعی اسلامی ایرانی به آدرس www.ejtemaee.ir ارسال نمایند که به آثار برگزیده رسیده به جشنواره جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

همچنین قرار است بیستم فروردین ماه مصادف با سالگرد شهادت شهید سیدمرتضی آوینی با توجه به نظر منتقدان در نشستی از دست‌اندرکاران ساخت بهترین برنامه نمایشی و نیز غیرنمایشی تلویزیون در ایام نوروز 93 تجلیل شود.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها