امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69768
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 166
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی این شبکه خلاصه برنامه‌های خود در بهار 93 را به این شرح اعلام کرده است: ویژه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی این شبکه خلاصه برنامه‌های خود در بهار 93 را به این شرح اعلام کرده است:

ویژه برنامه نوروزی «روی کره خاکی با ایرانیان» به تهیه‌کنندگی اتی جان افشان روز پنج شنبه ساعت 19 به مدت ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه  مروری بر آیین نوروز در کشور ایران و کشورهای همسایه دارد و ضمن بررسی علوم قرآنی و تفسیر هفت سین قرآنی به بررسی عید و آیین عید در متون کهن ایران و جهان می‌پردازد.

برنامه نقد و نظر با پرداختن به مباحثی از قبیل سینما، تئاتر، شاهنامه و شعر با رویکردهای ذیل می‌پردازد:

-نقد و بررسی سینمای ایران در مسائلی که گذشت و رویکرد سال 93 به تهیه‌کنندگی علی جعفری روزهای 2 و 9 فروردین ارائه می‌شود.

-نگاهی به تئاتر ایران در سال 92 و رویکرد سال93 به تهیه کنندگی علی جعفری روزهای 4 و 11 فروردین پخش می‌شود.

-نوروز در شاهنامه با مروری بر آیین‌های نوروز در شاهنامه به تنظیم کنندگی اسیه حیدری و تهیه کنندگی محمد رضا بیگی روزهای 3 و 10 فروردین پخش خواهد شد.

- نوروز در شعر کلاسیک  با پرداختن به ادبیات معاصر به تنظیم کنندگی اسیه حیدری و تهیه کنندگی محمد رضا بیگی روزهای 5و 12فروردین پخش می شود.

مسافران عنوان یکی از برنامه‌های نوروزی این شبکه است که به آداب مسافرت در نوروز به تهیه‌کنندگی فرشته رحمانی سامانی جمعه ساعت ۲۲:۴۵  از شبکه ایرانصدا می‌پردازد.

برنامه راز سلامتی به تهیه‌کنندگی مهدی کاروند سه شنبه و چهارشنبه‌ها ساعت 8 صبح به مدت 12 دقیقه ضمن آگاهی بخشی و فرهنگ سازی در زمینه تغذیه، مروری بر آسیب‌های تغذیه‌ای در ایام نوروز دارد.

برنامه انعکاس با نگاهی به رخدادهای مهم در زمینه دانش و فناوری در سالی که گذشت به تهیه کنندگی مهدی کاروند روزهای شنبه - دوشنبه   -چهار شنبه  ارائه می‌شود.

یک مسئله از جمله برنامه‌های نوروزی این شبکه است که به تهیه کنندگی مژده آقا محمدی که در ایام نوروز به مسائلی از قبیل اخلاق در نوروز ایرانی و روز طبیعت در روزهای 5 و 13فروردین ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه ایرانصدا پخش می‌شود.

گزارش خبری نیز یکی دیگر از برنامه‌های نوروزی این شبکه است که به تهیه‌کنندگی فرشته رحمانی سامانی و آسیه حیدری به مباحثی از قبیل مهم‌ترین رویدادهای اقتصادی دولت (بورس، مسکن، سکه و ارز ) در سال 92 و سبک زندگی در نوروز و ضمن معرفی جاذبه‌های  گردشگری ایران به گردشگری و سلامت سفر می‌پردازد.

برنامه خرج  و برج  به تهیه‌کنندگی مصطفی بیات روزهای شنبه و دوشنبه ساعت9:30 به مباحث مالی و اقتصادی خانواده‌ها به مدت 15 دقیقه می‌پردازد.

برنامه قلقلک به تهیه‌کنندگی مهدی کاروند روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه ساعت 8:45 مروری بر رخدادهای مهم کشور  در زمینه دانش و اقتصاد با نگاه  آسیب شناسانه و طنز دارد.

برنامه تلیک به تهیه کنندگی مهدی کاروند روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 9:30 به معرفی سایت‌های مفید می‌پردازد.

برنامه همه چیز درباره نی نی ها به تهیه‌کنندگی مهدی کاروند    شنبه و سه شنبه ساعت 20 نگاهی به آسیب‌های موجود برای کودکان در ایام نوروز  مثل چاقی کودکان و مسمومیت ... دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها