امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69782
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی مولوی دوست طی حکمی از سوی محسن مومنی شریف به سمت مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی مولوی دوست طی حکمی از سوی محسن مومنی شریف به سمت مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل حوزه هنری منصوب شد.

حکم صادر شده توسط رییس حوزه هنری به شرح زیر است:

«جناب آقای هادی مولوی دوست، نظر به صلاحیت‌های فرهنگی و هنری و تجارب ارزشمندتان در عرصه‌های مختلف مدیریت حوزه فرهنگ، به عنوان مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل حوزه هنری منصوب می‌شوید.

امروز که دشمنی استکبار جهانی با فرهنگ و تعالیم اسلامی و نظام بر آمده از آن به شکل جنگی تمام عیار و تهاجمی گسترده در حوزه اندیشه و فرهنگ نمایان شده است، اهمیت و جایگاه بی‌بدیل فرهنگ و هنر بیش از گذشته مطمح نظر است. در این میان  حوزه هنری، به عنوان خاستگاه ادب و هنر انقلاب اسلامی با باور و رفتار جهادی هنرمندان متعهد و فرزانه و همکاران مومن، خود را در خط نخست این مصاف می‌داند.»

در بخش دیگری از این حکم آمده است:

«انتظار است با مدیریت جنابعالی، روابط عمومی این نهاد انقلابی، مانند گذشته در تحقق وظایف محوله، به‌ویژه در سه بخش اطلاع رسانی، تبلیغ و ترغیب و مشارکت‌جویی و همگرایی، معرف تلاش‌های مخلصانه بوده و رابطی امین میان حوزه و مخاطبانش باشد. ایجاد پیوند درونی در خانواده بزرگ حوزه هنری از دیگر انتظارات اینجانب است.»

هادی مولوی دوست، متولد سال 51 تهران و کارشناس ارشد الهیات در گرایش تاریخ و تمدن ملل اسلامی است. وی تا به حال در سمت‌هایی همچون مدیر تشکیلات و روش‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، مدیر امور اجتماعی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، مدیر کل روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، عضویت در شورای اطلاع رسانی دولت، مشاور اجرایی و مدیر حوزه ریاست و مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه فرهنگیان، رییس اداره شاهد و امور ایثارگران دانشگاه فرهنگیان، عضویت در شورای تحلیل محتوای روزنامه همشهری، عضو تیم تحقیقاتی ساختار سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و ... حضور داشته است.

پیش از این علی قربانی مدیر مرکز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری، سرپرستی اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل را بر عهده داشته است.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها