امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69783
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 57
«وحید جلیلی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، با تقدیر از ساخت فیلم «تنهای تنهای تنها» در مراکز استان‌های صدا و سیما و همچنین در آستانه ...

«وحید جلیلی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، با تقدیر از ساخت فیلم «تنهای تنهای تنها» در مراکز استان‌های صدا و سیما و همچنین در آستانه پخش این فیلم از شبکه تلویزیونی «شما» گفت: این فیلم نشان داد که مراکز استانها در جهت ساخت تولیدات سینمایی فاخر از ظرفیت و توانایی بالایی برخوردارند.

وی افزود: فیلم تنهای تنهای تنها افتخاری بزرگ برای مراکز صدا و سیما است که هنرمندان بوشهری توانستند با عشق و علاقه و کمترین هزینه به این موفقیت دست یابند.

جلیلی در خصوص ورود سینما به عرصه دیپلماسی گفت  هر اثر هنری، سینمایی، فرهنگی و ادبی اگر چه موضع مستقیم سیاسی نداشته باشد در یک جمع بندی کلی تعاملی با فضای سیاسی دارد چرا که فاصله گرفتن از این مسائل خود یک نوع موضع سیاسی تلقی می‌شود. رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره مردمی عمار گفت: با نگاهی به واقعیت‌های امروز حرفه‌ای‌ترین فضای سینمایی جهان نه تنها فاصله‌ای بین سینما و سیاست نیست بلکه در بسیاری از اوقات ارتباط تنگاتنگ وجود دارد.

وی با بیان اینکه این فیلم افتخاری برای مراکز استان‌هاست و جا دارد مسئولان صدا و سیما این فیلم را بصورت ملی نگاه کنند، اظهارداشت: امیدوارم با توجه به توانایی استان‌ها در تولید محصولات فاخر و پخش آن‌ها از شبکه شما، این شبکه بتواند چهره تهرانیزه شدن شبکه‌های دیگر را بر هم بزند.

جلیلی در پایان با اشاره به برگزاری جشنواره عمار گفت: بعضی از کارهایی که مورد توجه مخاطبان در این جشنواره قرار گرفت، از تولیدات سیمای مراکز استان های صدا و سیما بود که متاسفانه در خود رسانه ملی ضریب مناسب را پیدا نمی‌کند و جایگاه درخوری نمی‌یابد. اگر صداوسیما بعضی راه‌بردهای رسانه‌ای غلط خود را تصحیح می‌کرد، می‌توانست با استفاده از همین ظرفیت‌های داخلی سازمان رنگ و بوی دیگری به رسانه ملی ببخشد و بسیاری از ناهنجاری‌ها و کم‌کاری‌هایی را که امروز در صداوسیما شاهدیم، به حداقل برساند.

انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها