امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69785
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام شهاب مرادی در این حکم با اشاره به روحیه انقلابی و بهره مندی سید صادق رضایی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام شهاب مرادی در این حکم با اشاره به روحیه انقلابی و بهره مندی سید صادق رضایی از تجارب ارزشمند و همچنین پیروی از دستور قرآنی «وشاورهم فی الامر» می افزاید: انتظار می رود، شورای کتاب با برگزاری منظم جلسات، موضوعات ارجاعی را با جدیت پیگیری کند.
 
وی شناسایی ضعف ها، ارائه ی طرح های کاربردی، همسوسازی هرچه بیشتر تولیدات مکتوب سازمان با نیازهای واقعی شهروندان و بخش های مدیریت شهری، تقویت همکاری با نهادهای ارزش مدار و فعال در این زمینه و همچنین ایجاد تعامل کارساز با نویسندگان متعهد را از مهمترین رسالت های این شورا برشمرد.
 
در این حکم آمده است: چنانچه رهبر فرزانه انقلاب فرموده اند «ما در قبال فرهنگ عمومی کشور، مسئولیت شرعی داریم» برای به انجام رساندن این وظیفه باید بر افکار و رفتار «روحیه خدمت، نیت خدایی، درایت و مدیریت جهادی حاکم باشد». پیروزی ما در میدان جنگ نرم و در ستیز با ناتوی فرهنگی، در گرو عمل به همین فرموده است.
 
گفتنی است، سید صادق رضایی با 20 سال سابقه فعالیت فرهنگی، تجربه چهار سال مدیریت عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور را در کارنامه دارد.
 
اعضای شورای عالی کتاب سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با انتخاب رئیس سازمان و از بین افراد خبره و کارشناس این حوزه در سطوح ملی انتخاب خواهند شد.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها