امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69808
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس توانا، غلامرضا امیرخانی با حکم سیدرضا صالحی امیری به عنوان سرپرست معاونت کتابخانه ملی ایران منصوب ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس توانا، غلامرضا امیرخانی با حکم سیدرضا صالحی امیری به عنوان سرپرست معاونت کتابخانه ملی ایران منصوب شد.

صالحی امیری در حکم این مسئول رئیس کتابخانه ملی ایران بیان کرده است که نظر به تعهد، تجربه و سوابق جنابعالی به موجب این حکم شما به سمت سرپرست معاونت کتابخان ملی ایران منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به ایزد متعال و با بهره‌گیری از تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود در انجام وظایف معوله و رضایت مراجعین محترم کوشا باشیم.

بر اساس این گزارش در گذشته غلامرضا امیرخانی به عنوان مدیر کل اطلاع‌رسانی و پردازش کتابخانه ملی ایران انجام وظیفه می‌کرد که اکنون به عنوان معاون کتابخانه ملی ایران انتخاب شده است.

گفتنی است چندی پیش علی‌اکبر صفی‌پور به عنوان معاون سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در این کتابخانه مشغول به فعالیت بود که 4 اسفند سال جاری این شخص با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی منصوب شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار