امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69830
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش  پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به هاشمی رفسنجانی‎ ...

به گزارش  پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به هاشمی رفسنجانی‎ اعلام کرد: ما بخوبی بخاطر داریم که شما در انتخابات مجلس ششم به

زور نفرسی‌ام تهران شدید، این انتخابات معیار خوبی برای سنجش میزان محبوبیت وی میان مردم بود.
متن کامل این نامه به شرح زیر است:

"ما این پیشرفت و تمدنی که دستمان پیش اجانب دراز باشد را نمی‌خواهیم... این معنا که «نمی‌شود با قدرت‌های بزرگ طرف شد» را از گوش هایتان بیرون کنید. " امام خمینی (ره)
جناب آقای هاشمی رفسنجانی
سلام علیکم؛
اظهارات حضرتعالی در یکسال گذشته پیرامون خاطرات حضرت امام (ره) و افاضات شما در هفته‌های اخیر درباره نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال 84 ما را بر آن داشت تا چند جمله‌ای خدمت‌تان بنویسیم نه به امید اصلاح مواضع‌تان، بلکه به این امید که بفهمید فرزندان امام روح الله نمرده‌اند که اجازه دهند افکار امام تحریف و مسیر روشن ایشان منحرف شود.
آقای هاشمی
شما گفتید " امام موافق حذف مرگ بر آمریکا بودند"، اولین چیزی که در مقابل این سخن شما به ذهن تمامی شنوندگان متبادر می‌شود این است که یا شما امام را بخوبی نمی‌شناسید- که طبیعتا فرض نادرستی است- و یا اینکه هدف دیگری در پس بیان این مطلب دارید چرا که امام بارها و به صراحت دشمنی خود با ابرقدرت‌ها بخصوص آمریکای جنایت‌کار را اعلام کرده‌اند.

شما که خود را یار غار امام می‌دانید و نقل کننده حرف‌های درگوشی ایشان هستید حتما این جملات امام پیرامون آمریکا را شنیده‌اید: " ما با هیچ کدام از ابرقدرت‌ها و قدرتها سر سازش نداریم، نه تحت سلطه امریکا می‌رویم و نه زیر بار شوروی" ، " از خدا می‏خواهیم که این قدرت را به ما ارزانی دارد که نه تنها از کعبۀ مسلمین، که از کلیساهای جهان نیز ناقوس مرگ امریکا و شوروی را به صدا درآوریم " ، " ما شعار «مرگ بر امریکا» را در عمل جوانان پرشور و قهرمان و مسلمان در تسخیر لانۀ فساد و جاسوسی امریکا تماشا کرده‏ایم، ما همۀ شعارهای‌مان را با عمل محک زده‏ایم"
آقای هاشمی
توقع ندارید که ملت ایران سخنان صریح رهبرشان را رها کرده و به افشای! خاطرات درگوشی شما اعتماد کنند، چرا که همان عزیز سفر کرده به این ملت فرموده است: "اکنون که من حاضرم، بعض نسبت‌های بی‌واقعیت به من داده می‌شود و ممکن است پس از من در حجم آن افزوده شود؛ لهذا عرض می‌کنم آنچه به من نسبت داده شده یا می‌شود، مورد تصدیق نیست مگر آن‌که صدای من یا خط و امضای من باشد، با تصدیق کارشناسان؛ یا در سیمای جمهوری اسلامی چیزی گفته باشم"
جناب آقای رفسنجانی؛

اخیرا نیز درباره انتخابات ریاست جمهوری سال84 گفته‌اید که : " هر چه خواستند در صندوق ریختند و هر چه خواستند خواندند ". این سخنان اگر از سوی فردی بیان می‌شد که دارای وجهه‌ای مثبت و پایگاه اجتماعی قابل توجه در بین مردم بود، می‌توانست مورد توجه قرار گیرد، اما حضرت آیت الله، ظاهرا کهولت سن موجب شده است تا شما فوران خشم مردم فقیر، علی‌الخصوص کارگران و حاشیه‌نشینان در دوره دولت کریمه سازندگی را فراموش کنید! آنگاه که حرکت چرخ دنده‌های اقتصادی دولت شما موجب خرد شدن استخوان‌های این مردم، و تحصن‌های بی سابقه آن‌ها در اقصا نقاط کشور شد.

حتما از یاد برده اید که مخالفت و انتقاد آقای احمدی نژاد از شما، حتی در جریان انتخابات سال 88 نیز چنان پایگاه رایی برای وی ایجاد کرد که رکورد کسب آرا در تاریخ انتخابات‌ها را به نام وی رقم زد! شاید شما فراموش کرده باشید، ولی ما بخوبی بخاطر داریم که حضرتعالی در انتخابات مجلس ششم به زور نفر سی‌ام تهران شدید، این انتخابات معیار خوبی برای سنجش میزان محبوبیت شما میان مردم است.

البته شاید بگویید در صندوق‌های مجلس ششم هم دست برده اند!!!  شکست مستقیم شما در سال 84 و کاندیدای مورد حمایت شما در سال88، همچنین استقبال گسترده مردم از شعارهایی نظیر عدالت، ساده زیستی، مقابله با اشرافیت و... که واکنشی به شیوه زندگی شما و هم کیشانتان بود، نشان داد که شکست شما در سال 84 ریشه در روی گردانی مردم از اشرافیت طلبی، و نشان از پایگاه مردمی اندک شما بر اثر بی‌توجهی حضرتعالی به خواست‌های اساسی مردم دارد، نه دست کاری در صندوق های رای.
آقای هاشمی رفسنجانی؛

اگر در تحلیل‌هایتان به این نتیجه رسیده‌اید که با توجه به ضعف‌های دولت قبل، امروز شما توانسته‌اید مجددا در میان مردم پایگاه اجتماعی پیدا کنید، باید بگوییم که سخت در اشتباهید.

آقای رفسنجانی، چگونه فکر می‌کنید مردم عنان اداره کشور را به دست کسانی می‌سپارند که حتی توانایی اداره خانواده خود را نیز ندارند! این مردم هنوز سخن رهبر کبیر انقلاب را به خاطر دارند که فرمود: " مردم شجاع ایران، افرادی را که طرفدار اسلام سرمایه داری، اسلام مستکبرین، اسلام مرفهین بی درد، اسلام راحت طلبان، اسلام فرصت طلبان و در یک کلمه اسلام آمریکایی هستند، طرد نموده و معرفی کنند". مردم به کسی که دانشگاه آزاد را با بیش از 300هزار میلیارد تومان دارایی، حق خود و فرزندانش می‌داند و می‌گوید: " دانشگاه آزاد متعلق به ما و فرزندان ماست! "، دیگر اقبال نخواهند کرد.
جناب آقای رفسنجانی؛

اینکه ملت برای تراوشات فکری شما تره هم خرد نمی‌کنند به جای خود، اما کسی حق ندارد قانون اساسی، که ثمره خون شهدای انقلاب اسلامی است را زیر پا بگذارد، حضرت امام نیز پاسخ روشنی به قانون شکنان داده و فرموده‌اند: "من باز به همه این آقایانی که می‌خواهند نطق کنند و اعلامیه بدهند و نمی‌دانم نامه سرگشاده بفرستند و ازاین مزخرفات، به همه اینها اعلام می‌کنم که برگردید به اسلام، برگردید به قانون ، برگردید به قرآن کریم حجت الاسلام رفسنجانی، اعتراض شما به نتیجه انتخابات سال 84 و ایراد تهمت‌های بی اساس، یک قانون شکنی آشکار است که پاسخ امام نیز به قانون شکنان چنین است: " نمی‌شود از شما پذیرفت که ما قانون را قبول نداریم. غلط می‌کنی قانون را قبول نداری! قانون تو را قبول ندارد."

اما ظاهرا رافت بیش از حد نظام اسلامی با جنابعالی باعث شده است تا خیال کنید می‌توانید هر اتهامی به این کشور شهید پرور و انقلابی وارد کنید و مکررا به آن توهین کنید، حال آنکه ما، دانشجویان انقلابی این کشور، همچون برخی دستگاه‌های نظارتی و قانونی، اسیر ملاحظات سیاسی نبوده، و اگر لازم باشد، با قاطعیت در مقابل انحرافات خواهیم ایستاد و از حریم انقلاب و ولایت با خون خود دفاع خواهیم کرد."

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها