امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۱۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69852
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در حاشیه اعزام گروه‌های ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در حاشیه اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز شاهد اعزام نمادین گروه‌های جهادی هستیم که در ایام عید در مناطق محروم اقدام به خدمت‌رسانی به مردم آن مناطق می کنند و این نشان از فرهنگ اسلامی و دینی ماست.

نقدی تاکید کرد: امسال 300 گروه جهادی فعال در ایام عید داریم که در مناطق محروم و مرزی فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه این یک کار مردمی است، گفت: گروه‌های جهادی در استان‌های سیستان، خوزستان، ایلام، هرمزگان، کرمان و خراسان جنوبی اقدام به سازندگی خواهند کرد.

رئیس سازمان بسیج با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: تفاوت امسال اردوهای جهادی این است که گروه‌های جهادی بیشتر به سمت اقتصاد مولد سوق پیدا می‌کنند و بناهایی می‌سازند که موجب رونق تولید شود.

نقدی همچنین با بیان اینکه در سال جاری، 15هزار و 500 واحد تولیدی توسط سازمان بسیج سازندگی ایجاد شده است، گفت: اگر دولت از ظرفیت عظیم جهادی بسیج استفاده کند، کارهای بزرگی در کشور صورت خواهد گرفت.

وی افزود: قرارگاههای اقتصادی کشور باید پای کار بیایند و از ظرفیت عظیم بسیج استفاده کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار