امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69853
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 55
یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به مصاحبه رییس یکی از اتحادیه‌های جایگاه‌داران ...

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به مصاحبه رییس یکی از اتحادیه‌های جایگاه‌داران سوخت و تهدید ضمنی وی به تعطیلی و اعتصاب جایگاه‌ها اظهار داشت: مدیران و مالکان برخی جایگاه‌های منسوب به مسئولین این تشکل به دلیل سوء استفاده های چندین میلیارد تومانی تحت پیگرد قضایی قراردارند.

وی افزود: پیرو گزارش سازمان بازرسی کل کشور از عملکرد پیچیده 13 جایگاه عرضه بنزین در تهران، بالغ بر 11 میلیارد تومان سوءاستفاده از کارت‌های بنزین باطل شده یا جامانده در جایگاه‌ها، کشف گردیده است که  بیش از 4 و نیم میلیارد تومان آن متعلق به 3 جایگاه با مدیریت یک شخص خاص است و  یکی از اعضای کلیدی این شبکه چندی قبل به اتهام خیانت در امانت و تحصیل مال نامشروع بازداشت و در حال حاضر با قرار وثیقه آزاد است.

یک مقام مسئول در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران نیز در گفت‌وگو با فارس تاکید کرد: مصاحبه های جنجالی برخی اعضای این تشکل کوچک و غیرفراگیر با انگیزه فرار به جلو صورت می گیرد و تلاش دارند با عملیات روانی، مانع از اخذ جرائم و اجرای مجازات‌های مربوط به سوء استفاده‌های کلان خود شوند.

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیش از این از سوء استفاده میلیاردی 13 جایگاه سوخت از کارت‌های باطل شده و جامانده در جایگاه‌ها و ورود دستگاه قضا به این پرونده خبر داده بود.

در اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی که در واکنش به خبر فارس منتشر شد آمده است: با همکاری مشترک سازمان بازرسی کل کشور و شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران، 13جایگاه که دارای بیشترین سوختگیری‌های نامتعارف بودند تحت کنترل قرار گرفت، که در این بازدیدها مشاهده شد، در جایگاه‌های مذکور با قطع ارتباط بین تلمبه با سرور جایگاه، امکان کنترل لیست سیاه را سلب کرده و با کارت‌هایی که در گذشته در لیست سیاه قرار گرفته بودند و هنوز به‌صورت فیزیکی ابطال نشده بودند سوختگیری می‌شد و این موضوع به‌صورت دقیق شناسایی شد.

 مسئولان شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی می‌گیوند پیش از تشکیل پرونده قضایی به جایگاه‌های متخلف هشدارهای لازم را داده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها