امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69858
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای مسلح و ارتش سوریه خود را برای آغاز دور جدید و در واقع مرحله سوم ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای مسلح و ارتش سوریه خود را برای آغاز دور جدید و در واقع مرحله سوم عملیات‌های خود در منطقه «القلون» در ریف دمشق واقع در جنوب سوریه آغاز می‌کنند.

براساس گزارش‌های رسیده، در این راستا یگان‌های ارتش سوریه حرکت خود به سمت تپه‌های اطراف و همجوار شهرک «فلیطه» در نزدیکی شهرک «عرسال» در نزدیکی مرزهای لبنان را آغاز کرده‌اند.

در این ارتباط یک منبع میدانی سوری در ارتش این کشور گفت که ارتش عملیات‌های خود را در تمام مناطقی که گروه‌های تروریستی مسلح در آنجا حضور دارند، براساس برنامه‌ها و نقشه‌های ریخته شده، انجام خواهد داد.

این منبع آگاه سوری در این خصوص توضیح داد که عملیات‌ آتی ارتش سوریه بر شهرک «رنکوس»، در جنوب شهر یبرود و دو شهرک «فلیطه» و «راس المعره» در شمال غربی این شهر متمرکز خواهد بود که تروریست‌های فراری به آنها رو آورده و در آنجا مستقر شده‌اد.

وی تاکید کرد: این 3 شهرک آخرین مناطقی است که تروریست‌ها در آنجا حضور دارند و با آزادسازی و پاکسازی آنها منطقه القلمون از لوث وجود این عناصر پاکسازی خواهد شد.

این منبع میدانی سوری خاطر نشان کرد:‌ هدف نهایی این عملیات تامین کامل امنیت منطقه مرزی سوریه و لبنان و بستن تمام گذرگاه‌هایی است که گروه‌های تروریستی و عناصر مسلح فعال در سوریه از آنها به عنوان راه‌های امدادی و کمک رسانی برای خود در لبنان مورد استفاده قرار می‌دهند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها