امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69863
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 68
حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از ...

حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از بررسی شکایت شورای عالی امنیت ملی از وی در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان خبر داد.

نبویان از زمان برگزاری جلسه هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان برای بررسی این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت که قرار است زمان برگزاری جلسه را به من اطلاع دهد.

وی با بیان اینکه این شکایت مربوط به دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی است، تصریح کرد: البته این شکایت جای گله دارد آن هم وقتی در دولتی شکایت صورت می‌گیرد که رئیس‌جمهور 2 بار در دانشگا‌ه‌ها از فضای امنیتی دوره گذشته گلایه می‌کند.

نبویان با اشاره به اینکه اکنون به شدت منتقدین تحت فشار هستند و با آنها برخورد می‌کنند، اظهار داشت: چنین مباحثی نشان می‌دهد که گویا این افراد اصلا اعتقادی به آزادی بیان ندارند و آزادی بیان تا حدی برایشان خوب است که به نفع آنها باشد اما گر به آنها انتقادی شود دیگر آزادی معنایی ندارد.

به گزارش فارس، محمود نبویان طی سخنانی در چند دانشگاه کشور به نقد حقوقی توافق‌نامه ژنو پرداخته بود که بر همین اساس، دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی از وی شکایت کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار