امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69888
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۴
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ثبت نام از متقاضیان برای حضور در بخش ناشران الکترونیک بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ثبت نام از متقاضیان برای حضور در بخش ناشران الکترونیک بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از روز شنبه 24 اسفند آغاز شده است  و متقاضیان فرصت دارند تا پایان وقت اداری 21 فروردین ماه 1393 نسبت به ثبت‌ نام اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، در سال 1393 نیز ناشران می‌توانند از پنجم فروردین ماه تا مدت زمان تعیین شده جهت ثبت نام به سایت نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مراجعه کنند.

بنابر اعلام کمیته ناشران الکترونیک بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مهلت تعیین شده به دلیل محدودیت زمانی و فشردگی برنامه‌های نمایشگاه تمدید نخواهد شد.

ناشران برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت tibf.ir  مراجعه کنند.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار می‌شود.
 
* نهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار شد
 
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران صبح امروز (27 اسفند) با حضور سید عباس صالحی رییس بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران و اعضا شورا در سالن جلسات معاونت امور فرهنگی برگزار شد.

در این نشست برنامه‌های کمیته‌های تشریفات، جنبی، روابط عمومی و فعالیت‌های فرهنگی، علمی و اهل قلم از سوی امین متولیان، مجید صحاف، سید مهد جعفری و نجفعلی میرزایی مطرح شد و مورد بررسی و تبادل نظر میان اعضا شورا قرار گرفت. در پایان نیز برنامه‌های این کمیته‌ها مورد تصویب قرار گرفتند.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها