امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69896
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۴
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، موزه صلح تهران نتیجه نهایی کمپین درخواست آزادی سربازان را اعلام کرد. این موزه با تشکر از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، موزه صلح تهران نتیجه نهایی کمپین درخواست آزادی سربازان را اعلام کرد.

این موزه با تشکر از همه اقشار ملت ایران بخصوص هنرمندان و ورزشکاران و دانشگاهیان که همبستگی خود را با این عزم و حرکت فراگیر ملی نشان دادند، نتیجه نهایی آمار امضاهای ثبت شده در دو سامانه رایانه‌ای موزه صلح و پیامکی برنامه نود را بشرح زیر اعلام کرد.

تعداد امضاهای ثبت شده در سایت موزه صلح تهران 392303 عدد، تعداد پیامک‌های برنامه نود 1200012 عدد

مجموع کلی 1592315 عدد است.

در ضمن برای روشن شدن اذهان درباره بعضی از اظهار نظرها مطرح شده در این روزها این موزه بصورت رسمی  اعلام داشت که درخواست برای جمع آوری امضا تایید بیانیه (سربازان وطن ما را آزاد کنید ) از سوی تعدادی از هنرمندان و فرهیختگان جامعه با رویکرد همدلی با خانواده نگران این عزیزان در آستانه شب عید و  سعی در توجه و تمرکز بیشتر رهبران در سطح منطقه و جهان برای رفع این مشکل با ارائه یک سند قوی مردمی به سازمان ملل  صورت گرفته و در این باره نمایندگی سازمان ملل در ایران نیز صرفا بر طبق وظایف مرسوم و جاری خود عمل کرده و مراتب را به سازمان مربوطه جهت پیگیری گزارش خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها