امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69904
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۴
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در آخرین روزهای سال جاری و در آستانه عید نوروز، امین تارخ، مریلا زارعی، فریبا کوثری، فاطمه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در آخرین روزهای سال جاری و در آستانه عید نوروز، امین تارخ، مریلا زارعی، فریبا کوثری، فاطمه گودرزی و علی دهکردی، رییس و اعضای شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران به همراه فرامرز روشنایی درادامه سلسله دیدارهای خود با بازیگران پیشکسوت، روز دوشنبه بیست و ششم اسفند ماه در دو دیدار مجزا با حضور در منزل آقایان باقر صحرارودی و حمید مهرآرا ضمن عیادت از ایشان، با خانواده ی این هنرمندان نیز دیدار داشتند.

باقر صحرارودی به دلیل سکته و پس از چند نوبت بستری شدن در بخش مراقبت های ویژه به منزل منتقل شده و با توجه به شرایط بسیار حساس جسمانی و هشیاری، نیازمند پرستاری تخصصی و شبانه روزی می‌باشد.

حمید مهرآرا نیز به واسطه ابتلا به دیابت متاسفانه هر دو پای خود را از دست داده و هم اکنون دوران  نقاهت را می گذراند.

شورای مرکزی انجمن در این دیدارها، ضمن آرزوی سلامتی برای این دو هنرمند، ابراز امیدواری کردند تا با جلب حمایت مسئولین ذیربط بتوان در روند بهبودی این هنرمندان تسریع به عمل آورده و از بار بسیار سنگین هزینه های درمانی ایشان نیز کاسته شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها