امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69905
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۴
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «پیمان ایازی» و «محمود نوروزی» به عنوان نمایندگان کشورمان برای شرکت ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «پیمان ایازی» و «محمود نوروزی» به عنوان نمایندگان کشورمان برای شرکت در مسابقات بین‌المللی تونس انتخاب شدند.

«محمد‌تقی میرزا‌جانی» مسئول دبیر‌خانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان در گفت‌وگو با فارس از درخواست برگزارکنندگان مسابقات تونس به منظور اعزام یک قاری حافظ قرآن به رقابت‌ها خبر داد و گفت: تا سال گذشته مسابقات تونس در رشته تلاوت برگزار می‌شد و نمایندگان کشورمان چند سال است با درخشش در مسابقات به مقام نخست می‌رسند، اما امسال برگزارکنندگان درخواست اعزام یک حافظ و یک قاری حافظ قرآن را دارند.

میرزا‌جانی درخصوص انتخاب ایازی و نوروزی برای اعزام به تونس گفت: مسابقات تونس به احتمال زیاد در دهه اول اردیبهشت‌ماه 1393 برگزار می‌شود و با توجه به اینکه باید یک حافظ زیر 25 سال به مسابقات اعزام می‌شد «پیمان ایازی» برای اعزام به مسابقات انتخاب شد.

وی درخصوص انتخاب نوروزی برای اعزام به تونس گفت: رشته تلاوت هم تا سال گذشته محدودیت نداشت اما امسال با  توجه به خواست برگزارکنندگان مبنی بر اعزام قاری حافظ قرآن «محمود نوروزی» انتخاب شد، زیرا وی پیش از حافظ شدن قاری قرآن بوده و در حال حاضر هم به عنوان سوم مسابقات سراسری قرآن کریم دست‌ یافته است.

به گزارش فارس در سه دوره اخیر به ترتیب «مهدی شایق»، «مهدی دانش» و «امین پویا» به مسابقات تونس اعزام شده‌اند که هر سه به مقام نخست دست پیدا یافتند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها