امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6992
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المصری الیوم، «عبدالفتاح السیسی» از همه گروه‌های سیاسی در کشور خواست تا به تفاهم دست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المصری الیوم، «عبدالفتاح السیسی» از همه گروه‌های سیاسی در کشور خواست تا به تفاهم دست یافته و با ارتش بازی نکنند.

وی با اشاره به اینکه ارتش آتش است اما نه برای ملت و روند دموکراسی که با خطر مواجه است، افزود: 10 تا 15 ساعت در مقابل صندوق‌های رأی ایستادن بهتر از نابودی کشور است، ارتش تامین امنیت انتخابات را بر عهده خواهد گرفت و با ملت در یک سنگر خواهد بود.

السیسی که در جمع شماری از نویسندگان و روزنامه‌نگاران و هنرمندان در پایان برنامه‌های مربوط به «بازرسی جنگی» از گردان 9 زرهی سخن می‌گفت، اظهار داشت: ما می‌خواهیم به ملت این اطمینان را بدهیم که ارتش مصر واقعا قدرتمند و تواناست و شعار «ملت و ارتش یک دست هستند» باقی خواهد ماند.

وزیر دفاع مصر همچنین گروه‌های سیاسی را به تفاهم دعوت و تاکید کرد: این ارتش آتش است با آن بازی نکنید...اما این آتش علیه مردم خود نیست.

وی در ادامه به کسانی که خواهان بازگشت ارتش به صحنه قدرت هستند، تصریح کرد: اگر این اتفاق بیفتد ما هرگز در مورد 30 یا 40 سال آینده مصر سخن نخواهیم گفت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها