امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6995
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اصغر زارعی عضو کارگروه تدوین برنامه دولت یازدهم و پایداری صبح امروز یکشنبه ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اصغر زارعی عضو کارگروه تدوین برنامه دولت یازدهم و پایداری صبح امروز یکشنبه در مراسم رونمایی از برنامه جبهه پایداری اظهار داشت: یکی از مهمترین عوامل موثر در شکل‌گیری یک دولت برنامه است که باید در مدت محدود 4 سال آغاز و انجام مشخصی داشته باشد.

زارعی با اشاره به اینکه از 5 ماه قبل جبهه پایداری با تشکیل کارگروهی اقدام به تدوین برنامه برای دولت یازدهم کرده است، افزود: مجموعه‌ای از اساتید حوزه و دانشگاه و کارشناسانی که در دستگاه‌های اجرایی حضور داشتند در کارگروه جبهه پایداری گرد آمدند.

عضو کارگروه تدوین برنامه دولت یازدهم بخش کشاورزی، صنعت، اداری، مدیریتی، علم و فناوری، سیاست داخلی و خارجی را از بخش‌های مختلف برنامه این جبهه دانست و تصریح کرد: پس از شکل‌گیری دولت باید برنامه‌های تفصیلی توسط دستگاه‌های تحقیقاتی وابسته به دولت تنظیم شود و سیر تصویب را طی کند.

وی افزود: ما در این برنامه نیازهای روز، شرایط حال و آرمان‌های انقلاب اسلامی را به عنوان یک معیار در نظر گرفته‌ایم.

زارعی در پایان ضمن تشکر از پرویز داودی به دلیل جمع‌بندی و هدایت برنامه دولت یازدهم تاکید کرد: آقای لنکرانی اولین کاندیدایی است که به طور رسمی برنامه خود را ارائه کرد.

به گزارش فارس، در مراسم رونمایی از برنامه جبهه پایداری پرویز داودی، اسکندری، محمد سلیمانی، حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان، حجت‌الاسلام روح الله حسینیان، سیدامیر‌حسین قاضی‌زاده، صادق محصولی و فاطمه آلیا حضور داشتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها