امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69956
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 116
رضا صابری نماینده مردم آزادشهر و رامیان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تغییر و تحولات جناحی ...

رضا صابری نماینده مردم آزادشهر و رامیان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تغییر و تحولات جناحی و افراطی در حوزه انتخابیه‌اش، گفت: برای اعلام این اعتراض روز گذشته به وزارت کشور رفتم تا با آقای وزیر صحبت کنم اما از ساعت2 بعداظهر روز گذشته تا 4 صبح هیچکس جواب مرا نداد.

وی افزود: بنده به نشانه اعتراض به دولت و وزیر کشور که دست به عزل و نصب‌های افراطی و جناحی زده است، گفتم تا زمانی که وزیر کشور پاسخگو نباشد در دفتر ایشان تحصن خواهم کرد.

وی گفت: تا ساعت 4 صبح امروز(چهارشنبه) در دفتر وزیر کشور تحصن کردم اما آقایان آمدند و چراغ‌ها را خاموش کردند و گفتند «اگر 10 روز هم اینجا بمانی کسی پاسخگو نخواهد بود».

صابری با بیان اینکه «اگر بنده را از دفتر وزیر کشور بیرون نمی‌کردند تا زمان پاسخگوی وزیر کشور به تحصن خود ادامه می‌دادم»، تاکید کرد: قطعا به بی ادبی وزیر کشور و دولت به نمایندگی از مردم پاسخ خواهم گفت؛ اینها ادعای پاسخگوی دارند اما حتی معاونان وزیر کشور با اینجانب که در دفتر تحصن کرده بودم تماس نگرفتند.

صابری با بیان اینکه دولت راستگویان به نمایندگان مردم مدام دروغ می‌گوید، افزود: دولت فعلی هیچ ظرفیتی برای پاسخگوی به مردم ندارد و کوچکترین نقد را هم سرکوب می‌کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها