امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 69967
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان که بامداد امروز (چهارشنبه) در مراسم استقبال از اعضای تیم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان که بامداد امروز (چهارشنبه) در مراسم استقبال از اعضای تیم ملی کشتی کشورمان در فرودگاه امام خمینی (ره ) حضور پیدا کرده بود گفت: از این پیروزی و قهرمانی خوشحالیم و این پیروزی شیرین را به همه مردم ایران تبریک می‌گویم؛ امیدوارم این قهرمانی‌ها در بازی‌های آسیایی و المپیک نیز تکرار شود.

وی در خصوص حضور پرشور مردم در استقبال از اعضای تیم ملی کشتی آزاد گفت: کشتی ورزش اول کشور است و مردم ایران همیشه به قهرمانان خود علاقه داشته و دارند و به همین دلیل در ساعات اولیه روز چهارشنبه جمع کثیری در فرودگاه به استقبال قهرمانان خود آمده‌اند.

وزیر ورزش در پاسخ به این سوال که چه پاداشی برای قهرمانان در نظر گرفته است، گفت: سطح کار این قهرمانان را با این سخنان پایین نیاورید، قهرمانان ارزششان بیشتر از این حرف‌هاست. سعی می‌کنیم پاداش خوبی برای آنها در نظر بگیریم.

گودرزی همچنین در پاسخ به این سوال که آمریکایی‌ها در مسائل سیاسی صحبت از گزینه‌های روی میز می‌کنند و پاسخ شما در مورد این قضیه چیست گفت: این قهرمانی و پیروزی در خاک آمریکا گزینه روی میز ما بود.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها