امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70008
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۲
تعداد بازدید: 74
علی قاسمیان مدیر رسانه‌ای مؤسسه راهبردی دیده‌بان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از پخش مستندی در خصوص پشت ...

علی قاسمیان مدیر رسانه‌ای مؤسسه راهبردی دیده‌بان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از پخش مستندی در خصوص پشت پرده احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل خبر داد.

وی با اشاره به هجمه رسانه‌ای غرب در موضوع حقوق‌بشر علیه ایران، گفت: معتقدیم که حقوق‌ بشری که امروز علیه ایران مطرح می‌شود، صرفاً به فشار سیاسی است و در پی عدم نتیجه‌گیری در پرونده هسته‌ای به جریان افتاده است.

قاسمیان افزود: احمد شهید در سال 2011 به عنوان گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در امور ایران انتخاب شد و تا کنون پنج گزارش در خصوص وضعیت حقوق‌بشر در ایران نگارش و قرائت کرده که جمهوری اسلامی نسبت به همه آنها نقد دارد؛ در این مستند که با نام «مأموریت گزارشگر» از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود، پشت پرده این شخص و منابع اطلاعاتی وی در تنظیم گزارش‌هایش را افشا کرده‌ایم.

وی اضافه کرد: اسناد و تصاویر مستند در خصوص ارتباط احمد شهید با ضدانقلاب خارج‌نشین از جمله اعضای گروهک منافقین، سلطنت‌طلبان و تروریست‌ها تا ارتباطات وی با سرویس‌های جاسوسی از دیگر بخش‌های این مستند است.

مدیر رسانه‌ای مؤسسه راهبردی دیده‌بان ادامه داد: اقدام غرب در موضوع حقوق‌بشر علیه ایران که گزارش احمد شهید بخشی از آن را تشکیل می‌دهد، بیش از آنکه به مسائل حقوقی و حقوق‌بشری توجه داشته باشد، یک فشار سیاسی است که موازی با آن یک برنامه گسترده رسانه‌ای را نیز پیگیری می‌کند.

قاسمیان ادامه داد: پاسخ به برنامه رسانه‌ای غرب در موضوع حقوق‌بشر علیه ایران فقط از طریق کار رسانه‌ای ممکن است، ما باید افشا کنیم که احمد شهید که در گزارش‌هایش ایران را به نقض حقوق‌بشر محکوم می‌کند، منظورش از حقوق ‌بشر حقوق تروریست‌هایی همچون عبدالمالک ریگی و اعضای گروهک منافقین است.

وی در پایان با اشاره به نظارت و هدایت محتوایی این پروژه توسط مؤسسه راهبردی دیده‌بان، گفت: امیر حسین ابدی کارگردان و تهیه کننده این مستند بوده و مجمع پیروان مهدی موعود نیز در این پروژه ما را یاری کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار