امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7001
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 96
خلیل حیات مقدم کارشناس مسائل حقوقی و قضایی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس درباره دلایل افشاگری‌های برخی از کاندیداها در آستانه برگزاری انتخابات ...

خلیل حیات مقدم کارشناس مسائل حقوقی و قضایی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس درباره دلایل افشاگری‌های برخی از کاندیداها در آستانه برگزاری انتخابات گفت: اینگونه کارها غیر اخلاقی است.

وی افزود: اگر با یک نگاه کارشناسی به موضوعات نگاه کنیم خواهیم دید که این افرادی که به اصطلاح دست به افشاگری می‌زنند هیچ برنامه‌ای ندارند و صرفا از راه تخریب رقبا قصد پیروزی دارند.

این عضو سابق کمیسیون قضایی در مجلس هشتم با اشاره به این مطلب که این اتفاق در اکثر انتخابات رخ می‌دهد و به یک رفتار تبدیل شده است گفت: دیدیم وقتی برای اولین بار فردی صحبت از بگم بگم راه انداخت چه مشکلاتی ایجاد شد.

حیات مقدم با اشاره به این مطلب که در کلام رهبر معظم انقلاب بارها شاهد بودیم که به پرهیز از تخریب‌های انتخاباتی کاندیداها را سفارش کرده‌اند گفت: این در حالی است که بنیانگذار کبیر انقلاب هم بارها در باب انتخابات و پرهیز از کج‌سلیقگی‌ها تذکر داده بودند.

این کارشناس مسائل حقوقی و قضایی خاطرنشان کرد: به طور قطع افشاگری‌های برخی از کاندیداها نه تنها امری خلاف اخلاق است بلکه خلاف قانون هم بوده و می‌تواند مد نظر شورای نگهبان قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار