امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70011
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۲
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره پرسپولیس و قول معاون وزارت ورزش مبنی بر انتخاب اعضای جدید قبل از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره پرسپولیس و قول معاون وزارت ورزش مبنی بر انتخاب اعضای جدید قبل از سال 93 باعث شده تا تکاپوی زیادی در وزارت ورزش برای انتخاب هیأت مدیره پرسپولیس به وجود آید.

از همین رو شب گذشته از ساعت 21 الی 24 جلساتی شبانه در وزارت ورزش برگزار شد.

در این جلسات چهار گروه که برخی از آنها چهره‌هایی بودند که مدیرعامل سابق پرسپولیس بودند به صورت جداگانه خواستار به خدمت گرفتن این تیم شدند.

این در شرایطی است که وزارت ورزش نیز به آنها اعلام کرد که حاضر است در صورتی با پیشنهاد آنها موافقت کند که گزینه مورد نظر یعنی «پول» روی میز باشد تا مشکل قرمزپوشان حل شود.

با وجود اینکه این چهار گروه همه برای پرداخت پول چراغ سبز نشان دادند اما فعلا از هیچکدام از آنها خبری نشده و وزارت ورزش و جوانان نیز در انتظار فرد مورد نظر است.

این در شرایطی است که وزارت ورزش به دنبال حل مشکل قرمزپوشان تا قبل از سال 93 است؛ اما با این وضعیت به نظر می‌رسد که در پرسپولیس هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.
انتهای پیام/آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها