امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7002
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور که در جلسه عصر امروز مجلس قرائت ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور که در جلسه عصر امروز مجلس قرائت شد، عبارتند از:

فرهاد بشیری و حسین فتاحی نمایندگان پاکدشت و شهر بابک به رئیس جمهور درباره توجه به قانون و قانون اساسی در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری.
 
علی ایرانپور نماینده مبارکه به  وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره لزوم شفاف‌سازی روند استخدام در شرکت فولاد مبارکه.

نادر قاضی‌پور، علیرضا محجوب، جواد جهانگیرزاده، باقری بنابی و منصور حقیقت‌پور نمایندگان ارومیه، تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر،‌ بناب، اردبیل، نیر، نمین و سرعین به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پرداخت به افزایش حقوق 25 درصدی مستمری‌بگیران.

علی ایرانپور نماینده مبارکه به وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد جلوگیری از ادامه استخدام‌های غیرقانونی صورت گرفته توسط مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و نیز در مورد پرهیز جدی از به کارگیری از بازنشستگان در شرکت فولاد مبارکه تذکر داد. همچنین به وزیر راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد لزوم بررسی علل تأخیرهای مکرر پروازهای فرودگاه شهید بهشتی اصفهان و نیز لزوم نظارت بر مراحل استخدامی در شرکت‌های ذوب‌آهن اصفهان و فولاد مبارکه متذکر شد.

مفید کیایی‌نژاد نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان به وزیر آموزش و پرورش در خصوص عدم توجه به وضعیت نابسامان اداره آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ و نیز به وزیر کشور در مورد کمبود امنیت در شهرک ملک‌آباد و مهدی‌آباد بخش چهارباغ تذکر داد.

هاشمی نخل ابراهیمی، محمد عاشوری، آرامی و احمد جباری نمایندگان میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد، بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، خمیر و ابوموسی، بندر لنگه و پارسیان به وزیر کشور در خصوص تسریع در اسکان موقت زلزله‌زدگان بشاگرد و آغاز عملیات بازسازی با توجه به گرمای هوا تذکر دادند.

نادر قاضی‌پور و جواد جهانگیرزاده نمایندگان ارومیه، به رئیس جمهور و وزرای کشور و جهاد کشاورزی در ارتباط با تسریع در پرداخت خسارات سرمازدگی شدید به کشاورزان شهرستان ارومیه در سال جاری تذکر دادند. همچنین این دو نماینده به رئیس جمهور در مورد اجرای مصوبات سفرهای استانی بخصوص شهرک فناوری به دانشگاه صنعتی ارومیه متذکر شدند.

جعفری نماینده بجنورد، جرگلان، مانع، سملقان،‌ جاجرم و گرمه به وزیر اقتصاد در مورد توقف عملیات ساخت کارخانه سیمان سمنگان در شهرستان مانه و سملقان به علت عدم تأمین اعتبارات ارزی متذکر شد.

کاتب نماینده گرمسار و آرادان به وزیر کشور متذکر شد که علی‌رغم اینکه تقسیمات کشوری الحاق منطقه ایوانکی به شهرستان پاکدشت ابلاغ نشده علت دخالت فرمانداری پاکدشت چیست.

سید فتح‌الله حسینی نماینده قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب، سومار،‌ نفت شهر به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مورد رسیدگی به وضعیت نامناسب مراکز و امکانات بهداشتی و درمانی شهرستان قصر شیرین، گیلانغرب و پل ذهاب تذکر داد.

کاتب نماینده گرمسار به رئیس جمهور تذکر داد که علت استخدام نیروهای ادارات کل صرفا از محل نیروهای بومی مردم شهرستان در مرکز استان چیست.

ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف‌آباد، پیران و کرون به وزیر راه و شهرسازی در خصوص لزوم اختصاص بودجه به ساخت بیمارستان‌های نجف‌آباد و پیران متذکر شد.

محمدی نماینده قزوین، آبیک و البرز به وزرای کشور و راه و شهرسازی در مورد علت عدم اجرایی تعهدات مربوط به معافیت بخشودگی عوارض و مالیات ساخت بافت‌های فرسوده تذکر داد.

نادر قاضی‌پور، رضا رحمانی جواد جهانگیرزاده نمایندگان ارومیه، تبریز، اسکو و آذرشهر، وزیر ورزش در مورد تسریع در عدالت ورزشی و توجه به تیم‌های شهرستانی و جلوگیری از تضییع حق تیم فوتبال شهرداری تبریز تذکر دادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها